Slovenija
5369 ogledov

Odločitev je padla: "Prišel je čas za ulico!"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 11:55 08.maj 2024.

    Poštarji najprej počistite svoj drek .......https://siol.net/novice/slovenija/nekdanji-direktor-posto-slovenije-oskodoval-za-800-tisoc-evrov-vem-kdo-je-v-ozadju-zatrjuje-587540

    • Avatar Leon
      Leon 11:55 08.maj 2024.

      Pošta je baza SDS enako kot SŽ .

    • atamama 20:42 08.maj 2024.

      Pazite se tam imajo Sršeni še velik vpliv..... v vodstvu.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:54 08.maj 2024.

    Zato pa dobiš obvestilo o paketu v nabiralniku, ker pogodbeniki ne zmorejo ali pa se jim ne da. Plačani so pa po paketih, ni važno vročeno, obveščeno, puščeno na petrolu ali paketomatu. Od pošte je ostala samo še katastrofa, vse ...prikaži več ostalo so pokradli.

    • LukaMB 16:37 09.maj 2024.

      Res je, dobili smo 2x obvestilo listek notri in vsi smo bili v bajt takrat lepo doma, pogledal sem kamero pred ograjo in videl, da je samo mimo prišel, vrgel listek in šel, tadrug pa je 4 dni vlekel en ...prikaži več in isti paket in dobiš obvestilo preko viber, da bo dostavljeno med 9:00 in 17:00 in to 3x!. Sem vprašal svoje pobe a je kdo kaj slišal ali videl pa so rekli da ne. In kaj naj s tem dokazom potem? A naj se z njimi ubadam in zgubljam čas? Brezveze.

    • Avatar jezeran
      jezeran 20:40 09.maj 2024.

      Jebiga, pošta je to dala pogodbenikom in se ji jebe. U glavnem od pošte ni ostalo nič več, samo še okenčka s čokolado ki se zaprejo ob 1700 uri, da še paketa ne moreš več dvigniti, kaj šele kaj drugega ...prikaži več urediti. Kriva je država, ker ne zagotavlja minimalne poštne storitve

  • atamama 20:49 08.maj 2024.

    Malo sem pobrskal z iskalnikom o pošti in pogodbenih poštah. Veliki članek kako se je v Tržišču privatizirala pošta, novinar hvali, poleg direktor Sršen... Pa tako naprej, pogodbene pošte trend in ??? rezultati so tu. Sem pa pogooglal še tega ...prikaži več direktorja, uspešen kader SDSa, komunikacije in pošta, to je bilo včasih skupaj, kaj pa ima to s komunalnimi storitvami? Aja, ''dolenjčki'' imajo dosti denarja pa se ne pozna tistih par 10 evrov za kader županove stranke skritih v smetarini. Koliko pa v LJ?

  • Avatar Garancija
    Garancija 13:46 08.maj 2024.

    Zamenjat je treba celotno vodstvo,pa stare v penzijo

    • atamama 20:43 08.maj 2024.

      Saj so ga že večkrat, pa rezultati? Skrčovflacija, to je dražja poštna storitev in daljše potovanje pisem.

  • bobubob 19:40 08.maj 2024.

    Bogato plačana sabotaža zdravstva med t.i. kovidom je nalezljiva - poleg sodnikov in uradnikov UE bi zdaj tudi poštarji za sabotiranje svojih nalog radi še več novcev. Izgleda, da bo plebs spet pričel demonstrirati alias kolesariti™ (priljubljena sopomenka bivšega PV ...prikaži več PV za nezadovoljstvo plebsa z aktualno vlado).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.