Svet
28 ogledov

Odkritje podpredsednice: Vse moške v vasi so pobili

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 08:27 28.februar 2016.

    Jaz se strinjam z izrekom smrtne kazni. V Sloveniji bi moral vsak povratnik v zaporu bit obešen, ker ni vreden da ga jaz finančno oskrbujem. Enako kazen bi pripisal vsakemi ki sodeluje v prevari in ogoljufa državljana v znesku nad ...prikaži več 50.000 €. Pa da vidite kako hito bi postala Slovenija druga Švica.

  • malonaokoli 08:27 28.februar 2016.

    Jaz se strinjam z izrekom smrtne kazni. V Sloveniji bi moral vsak povratnik v zaporu bit obešen, ker ni vreden da ga jaz finančno oskrbujem. Enako kazen bi pripisal vsakemi ki sodeluje v prevari in ogoljufa državljana v znesku nad ...prikaži več 50.000 €. Pa da vidite kako hito bi postala Slovenija druga Švica.

  • Avatar Leon
    Leon 08:37 28.februar 2016.

    Iran ni edina država na svetu smrtno kaznijo za prodajo droge ! Tudi Tajska in še nekatere državice zlatega trikotnika .

  • matermila 08:37 28.februar 2016.

    Za začetek bi na iransko sodišče zvlekel slovenske sodnike,ki so oprostili prekupčevalce v slovenskih mafijskih navezah.Tako bi rešil dva problema na mah.Štrik bi jim kupil sam,kar ne bi bil velik strošek glede na to,da se lahko večkrat uporabi.

  • Žurnalček 03:22 28.februar 2016.

    Bravo Iranci ! Dejte nam posodit te sodnike , da se še mi rešmo Tošića in Fužinske mamilarske tolpe !

  • dragec 07:44 28.februar 2016.

    Žurnalček, pazi ritko

  • erikkk 11:47 29.februar 2016.

    dol imajo klavnice za ljudi ...mislim da bi oblasti morale končat enako

  • Dolfi 18:29 29.februar 2016.

    Ni lepšega kot, da se sami med seboj pobijajo!

  • Žurnalček 18:43 28.februar 2016.

    Eden od njih je tak degeneriranec v glavo , da je moral končati šolanje v posebni šoli in ga sploh ne bi smeli soditi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.