Avto /avto/dosje-avto
32200 ogledov

Video: Katastrofa! Po nekaj kilometrih bi eden od nas že ostal brez izpita!

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 06:52 24.junij 2024.

    A veste,da pol ljudi ne zna uporabljat asistenčne sisteme.Sem zadnjič videl eno frkljo v bmw x5,kako se pogovarja z nekom z telefonom v roki.Kaj če ti tehnika,če si pa glup.

    • h4ck3r 08:44 24.junij 2024.

      To se tudi sam čudim...ljudje se vozijo v novejših avtomobilih, kjer je 100% že vgrajena povezljivost s telefonom, pa jih vidiš kako še vedno s telefonom v roki. Zakaj? Za mene obstajata samo dve možnosti ali si pr**** len ali ...prikaži več pa nesposoben. Za takšne bi moral obstajati še razdelek s podvojenimi ali potrojenimi kaznimi.

    • Fulmmer 10:13 24.junij 2024.

      Lahko da ji je sugar daddy avto posodil....

  • Toma 07:35 24.junij 2024.

    V moji gajbi (l. 2018) je to vse že vgrajeno in varno trajno izklopljeno! Najbolj veselo bi bilo, ko bi pri počivališču Starine sredi AC bremzal na 40!

    • Toma 08:55 24.junij 2024.

      Sicer pa opažam, da se pri nas predpisi ne bodo prilagodili tem sistemom. Pred enim mesecem sem opazil nove table hitrostne omejitve 70, ki stojijo izza vsakega križišča.

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:27 24.junij 2024.

    Imam garmina ,ki ti vse pokaže,hitrost in opozorilo na prekoračeno hitrost in ostale znake opozoril ,izklopiš zvok in vse ok,zakaj,ker je zelo moteče,kot da ti kdo stalno diktira zraven.Dokler se da izklopit zadevo oz. vsaj zvok je to ok,drugače takega ...prikaži več avta ne bi imel nikoli.

  • Rim 09:56 24.junij 2024.

    Zaenkrat je edini koilikor toliko razvit in uporaben sistem Teslin, pa še ta ni dokončen, ostali pa cepetajo daleč zadaj in v resnici niti nimajo možnosti postati samostojen sistem. Kot občasna pomoč včasih da, v glavnem pa je bolje prez ...prikaži več teh sistemov. Suha veja razvoja.

  • dr3k 09:30 24.junij 2024.

    Na žalost so asistenčni sistemi v modernih vozilih postali nuja, ker so vozniki v zadnjih 20 letih postali tako neverjetno slabi. Samo slovenijo poglejte in kako ljudje ne znajo voziti, pa boste hitro ugotovili, da te asistenčni sistemi v bistvu ...prikaži več še delajo uslugo slovencem.

    • Toma 17:56 24.junij 2024.

      Javi se ko bodo pritiskali na gas jebenim traktoristom!

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 16:37 24.junij 2024.

    Skoraj vsaka navigacija na telefonu ima tudi to opcijo , da kaže kolika je dovoljena hitrost in za normalno razvite možgane to popolnoma zadostuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.