Slovenija
14465 ogledov

Ukinili naj bi parkiranje ob jezeru, a je zdaj še huje

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 08:04 18.september 2024.

    Z drugimi besedami…ninproblem v parkiranju in parkiriscih ampak zgolj in samo v temu, ker gre dnar od parkiranja v zep krajevne skupnosti namesto v zep obcine, ki bi ga kasneje pretocila v zep zupana in kimajocih veljakov!

  • jezero 07:51 18.september 2024.

    Župan je zgradil parkirna mesta na Nomenju, kjer je on doma.. Sedaj so pa prazna. V Laborah je pa parkiranje pod kontrolo Fužinarjev, ne pa občine. In parkirnina tudi, seveda. Pa smo tam.

  • atamama 06:57 18.september 2024.

    Niti ni problem.... narediti dodatno negativno reklamo.... manj obiskovalcev in bo jok in stok za starimi časi....

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 10:05 18.september 2024.

    Dežela kranjska nima lepšga kraja, ko je z okolšno ta, podoba raja.....Verz iz Prešernovega Krsta pri Savic. Opis velja sicer za Bled toda ebaka definicija velja tudi za Bohinj . Sprašujem se pa ob vsej tej naravni lepoti, kako bi ...prikaži več opisal Bohinjce. Neka gostilniška domislica pravi , da je Bohinjec nastal , ko je medved nekoč v davnini nategnil bukev. Sliši se seveda nemogoče ampak po tem kakšne odloke sprejemajo v občini Bohinj pa sploh ni nemogoče.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 11:58 18.september 2024.

    Najbolje, da v Bohinj pošljete samo denar vi pa ne pridete....

  • bozo666 08:06 18.september 2024.

    Ostali Slovenci bi morali bojkotirati Bohinj, potem bi šelo bilo zanimivo.

    • Avatar NickMason
      NickMason 09:18 18.september 2024.

      Jaz ga že,nazadnje sem bil,ko smo imeli izlet v šoli v 1 razredu🤣

    • Enzgg4 20:41 19.september 2024.

      Jaz sem bil pa nazadnje tam s kolesom in je bilo prav fino. Tja sem prišel čez Soriško, spust v Bohinjsko Bistrico, potem pa naprej do Bohinja, vse do Ukanca. Super tura pa z biciklom se da fino raziskati vse ...prikaži več kotičke. Tako sem našel vojaski britof iz ww1, ki je predmet moje fascinacije.

  • Soljatar 10:10 18.september 2024.

    glavno cesto do Bohinja naj zaprejo pa je...

  • Kojak 13:52 18.september 2024.

    Mene Bohinj ni videl že ohoho let, nehal sem ga obiskovati ko je največji črnograditelj v Bohinju (bivši pokojni župan Kramar) začel s hajko glede parkiranja in taborjenja. Malo upanja je bil tisti brezplačni avtobusni prevoz, ki so ga uvedli ...prikaži več če si parkiral zunaj na urejenih parkiriščih AMPAK zdaj je potrebno tudi to plačat tako da se potem raje zapeljem kam drugam, npr. v Avstrijo tam vedo kako se stvarem streže.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.