Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
13472 ogledov

Višje subvencije za izolacijo, ne pa tudi za najbolj priljubljeno ogrevanje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 07:49 10.julij 2024.

    Obljube obljube laži

    • jazalen 10:12 10.julij 2024.

      res je.

    • Enzgg4 11:08 10.julij 2024.

      Ker? A po vajino je subvencija Eko-sklada fejk? Obljubijo pa ne dajo? Vprasanje kar za oba, ker vidim, da sta enoglasna.

    • jazalen 14:51 10.julij 2024.

      Prav imaš Enz, tvoja navedba drži v mojem primeru. Izgovori, da je zmanjkalo sredstev (in to kar čez noč), ne pije vode. To je moja izkušnja, zato takšna trditev.

    • Enzgg4 15:03 10.julij 2024.

      Aha. Ker jaz sem se prijavil na 99SUB-OB22 za subvencijo pri oknih in rekuperaciji, pa so mi zagotovili, da bodo izplačave vse vloge, če so do tega upravičene. Na kateru razpis si se javil?

    • jazalen 15:09 10.julij 2024.

      Enz, povsem nepomembno je na katerem, izolacija fasade mimogrede. dejstvo je, da so sredstva za ta namen "preusmerili" radi rečejo in....ja, ne verjamem jim, sami so si priborili takšen vtis.

    • Enzgg4 15:13 10.julij 2024.

      Prav. Briga me.

    • jazalen 09:34 11.julij 2024.

      Hvala za skrb Eng, zame je že mimo, dobro bi bilo, da si sam previden.

  • Gdhpqf 09:34 14.julij 2024.

    Tele subvencije samo dvignejo cene pri izvajalcih, poizkusite dati povprasevanje brez in s subvencijo… dodeljevanje subvenci bi moglo biti enostavneje pridobiti mimo izvajalca

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.