Avto
8437 ogledov

Nov hud udarec za avtomobilske proizvajalce

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 07:57 12.september 2018.

    V Bruslju so res deponirani sami majmuni, kroniki in pedri.

  • Audrey_Cheeke 09:37 12.september 2018.

    Plačal sem 130 evrov na uro doma s tremi otroki doma. Nikoli nisem mislil, da bi to lahko storil, toda moj najboljši prijatelj mesečno zasluži več kot 25.000 dolarjev in me prepriča, da poskusim. P0tenciall pri tem je neskončen. Tukaj ...prikaži več sem naredil >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

    • TistoPravo 12:26 12.september 2018.

      Dj mi pošlji 5000 jurjev prvo, ker morem stalno tele tvoje obljube brat. Res sm si že zaslužu

  • Snežinko 12:14 12.september 2018.

    Seveda spet niti omembe Dušikovih oksidov in trdih delcev, ki svinjajo iz dizlov ven, ane? Važen je CO2, pa nič drugea... Pa glede izjave "Slednji še niso pripravljeni plačati več za električni avtomobil." PROSIM, da se izpusti besedo "ŠE". Namreč, ...prikaži več tudi ko bo električni avto ENAKE cene se še vedno marsikdo NE BO odločil zanj, ker ni primerjave. Ne moreš ga v treh minutah napolnit na 100%, kajne? Pa tudi enaka avtonomija kot bencin/dizel so zaenkrat še mokre sanje. Realno, seveda, ne na papirju.

  • miki1234 13:35 12.september 2018.

    PR ? dajte bit vsaj fer in objavit, da je sponzoriran članek...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.