Svet
16428 ogledov

Nore cene na Adventu: Miške za 6 evrov!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 19:15 03.december 2023.

    Greš lepo na Dunaj, ješ na Balkanstrasse za normalno ceno, spis v hotelu kjer plačas po 75€ na noč za dvopostelno sobo, stojnice pa imas povsem razlicne cene....ampak bistveno cenejse kot pa v italiji, sloveniji oz. na hrvaskem...pot do gor ...prikaži več pa tudi ni nek blazn strosek

    • oneh 23:39 03.december 2023.

      Če grem na Dunaj, zakaj bi bentil nad cenami? Ne grem tja in nimam problemov- simpl that! Problemi so z vse dražjo hrano in energijo doma. Poleg pa mi nabijajo še dodatne davke za zdravnika , dolgotrajno oskrbo, popoplavno obnovo... ...prikaži več. Tu pa ni opcije, da ostanem doma in ne plačam nič. Se naj izselim npr. v Avstrijo, kjer so drage miške, ostalo pa precej ceneje? In ker so levaki taki bedaki, pa(še) imamo svobodo in levaki- a še plešete?

  • rd2dmk2 20:31 03.december 2023.

    kdo pa vas sili gledat telučke, svečke in ostalo kramarijo v decembru. raje doma zavihajte rokave. in kmalu boste v najboljši družbi jedli najboljše miške. pa dober tek.

    • Idioti 01:15 04.december 2023.

      Mesto okrasi mestna uprava . Potem pa zaračuna za hišico 10.000€ . Oni pa želijo na plačanih 10.000 v štartu dobiti nazaj 20.000 € . No potem pa šele štarta prava gostilniška računica .Vse 3 x dražje od nabavne cene .

  • Idioti 01:09 04.december 2023.

    PREDNO HVALITE ZAGREB IN NJEGOV ADVENT , KOT ZMAGOVALCA VRSTO LET , morate vedeti, da je Bandić plačeval težke denarje za kotizacijo tam enemu v Belgiji , ki je potem razglašal najboljše med tistimi , ki so plaćali največ ! ...prikaži več ! SE SPOMNITE GRAND MOND SELECION nagrade pivom . Isti sistem kotizacije ! 10.000 € vas pri meni pride kotizacija za priznanje najboljše spletne strani . Če plačate dvojno boste sigurno na 2. mestu .

  • Idioti 01:18 04.december 2023.

    Jaz sem hotel postaviti ceno Jankoviću 20 € za 1 podgano , tko da je telih 6 € za 10 mišk pocen !

  • Seni Černe 22:45 03.december 2023.

    kaka avstrija lol,mej pa gor ostan

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.