Magazin /magazin/vip
35459 ogledov

Nina Radi šokirala z ganljivo izpovedjo: Čez 10 let bom morda na vozičku

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:34 03.april 2024.

    Za tako mlado punco je hudo, ko se mora sprijazniti s težko diagnozo. Ni pa prav, da išče pozornost na tak način. Pa ta morda me tudi zmoti in dejansko potrdi mojo domnevo, da se pač ven meče s svojo ...prikaži več boleznijo, ker se z drugim ne more. Pri skoraj vsaki bolezni obstaja ta morda.

  • Majazmaja 10:24 03.april 2024.

    Kako ženska naklada! V življenju je bil njen največji dosežek sodelovanje v bebavem reality showu in to, da je za nekaj mesecev ujela nedoraslega tipa (upam, da sem pravilno ujela te podatke). Ko zasluti, da jo ljudje pozabljajo, izpusti neko ...prikaži več nakladaščino o bolezni in upa, da se bo ljudem zasmilila. Ampak ljudje imajo takih (izmišljenih) zgodb že zadnjih 15 let dovolj in reakcije niso take, kot jih attenti0n wh0res želijo.

  • Pierre 08:41 03.april 2024.

    Vzbujanje pozornosti z boleznimi postaja praksa med ''slavnimi'' A ne gre drugače???

  • Antivaxer 13:47 03.april 2024.

    Nina, če to bereš, spremeni prehrano. Vrzi ven vse in jej samo sadje in zelenjavo. Pij veliko sokov iz sadja, pij sok od zelene, pij navadno vodo. Garant boš ozdravela. Če še to ne bo pomagalo, potem uvedi suplemente po ...prikaži več A.Williamu...vso srečo ti želim

  • Milan Modrijan 13:04 03.april 2024.

    Palica ima dva konca ne bodi žleht

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.