Šport /sport/kolesarstvo
55973 ogledov

Neverjetne izjave iz Visme o Pogačarju. V prednosti je ... ker je bil okužen?

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:39 17.julij 2024.

    Še malo pa bo covid v kolesarstvu uradno postal doping, ha, ha, ha... Se mi pa vseeno malce čudno zdi, upoštevajoč teorijo Visme o Pogačarjevi prednosti, zakaj potem nihče od ostalih tekmovalcev, ki so bili s covidom okuženi pred Tourom, ...prikaži več z rezultati ne sledi Tadeju in sta najbližja zasledovalca Jonas in Remco!? No razen, če sta bila okužena tudi onadva, pa tega ne povedo!?

  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 08:13 17.julij 2024.

    Najbolje da kupijo janšistično aplikacijo "#ostani zdrav@", pa bodo zagotovo zmagali, hehehe,

  • Avatar MS
    MS 10:06 17.julij 2024.

    1) Antivaxerski kreteni so tistim ki so se cepili že leta 2021 napovedali skorajšnjo smrt! Sam sem bil med njimi pa živ in zdrav veselo tlačim tole zemljo!

    • Avatar MS
      MS 10:11 17.julij 2024.

      2) A glej ga zlomka: 8. januar 2021 ob 9.48 Abu Dabi. Pogačarjevi Emirati je kot prva športna ekipa na svetu cepljena proti koronavirusu Prostovoljno je cepljenih 59 članov ekipe.Samo cepljenje je bilo za kolesarje in osebje prostovoljno, zanj pa ...prikaži veča se je odločilo 27 kolesarjev, tudi zmagovalec francoske pentlje Tadej Pogačar.

    • johan 10:13 17.julij 2024.

      Ja, jaz sem hotel s šestimi ljudmi staviti, ki so zapriseženi anticepilci, da kdor prej umre, ta podari drugemu svojo dediščino in zapuščino (napišemo oporoka, notar in vse potrebno). Od šestih si je to upal le eden. Le zakaj? 🤔 😜

    • Avatar MS
      MS 10:15 17.julij 2024.

      3) Zanimivost: celotna ekipa s Pogačarjem na čelu kljub idiotskim napovedim antivaxerjev je ne samo živa in zdrava, temveč v vrhunski formi in rastura na Touru dw France! A antivaxerski kretni še kar gonijo svojo lajno!

    • munja 16:47 17.julij 2024.

      MS nekdo pač mora kar naprej gonit antipropagando.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:42 17.julij 2024.

    Ne razumem kako trikrat cepljeni stalno zbolevajo, necepljeni pa le enkrat, običajno lažje in potem je mir...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:39 17.julij 2024.

      Dejstvo je, da so populacijo cepili s cepivom, ki ni bilo klinično preizkušeno. Taka preizkušnja traja 5 let in v tem času poskusijo dobiti vse pozitivne in negativne strani cepiva. Nato ustrezne institucije izdajo dovoljenje za uporabo cepiva. Pri cepivih ...prikaži več za covid pa je klinično preizkušanje teklo v realnem času in poskusni zajčki smo bili naivni ljudje!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:40 17.julij 2024.

      ...ki se bojijo lastne sence, ker pa dovoljenja za cepljenje ni bilo, so farmacevtske družbe izsiljevale vlade držav, za podpis, da te družbe ne odgovarjajo za neuspešnost cepljenja. In vlade so to podpisale, poleg tega pa je marsikje v skladiščih ...prikaži več še ogromno zalog cepiva, ki mu bo kmalu potekel rok uporabe, če mu že ni. Kdo je tu potegnil ta kratko?!!!

    • johan 10:16 17.julij 2024.

      Prosim najdite zapis na cepivih, da kdor se bo cepil, ne bo več zbolel za korono in ga kopirajte v komentar. Hvala za odgovor!... Stranski učinki so vedno, tudi pri Lekadolu. Ja, prav ste prebrali, tudi pri Lekadolu, aspirinu,..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:51 17.julij 2024.

      Z vsakega vogala in pri vsakem dnevniku se je vpilo, da je cepivo varno in učinkovito,, da naj se cepimo, da bomo s tem zaščitili starejše...Nič od tega ni bilo res....Tu imaš 500 študij medicinskih univerz o stranskih učinkih teh ...prikaži več cepiv https://pastebin.com/6pmDV9vN

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:53 17.julij 2024.

      https://www.youtube.com/watch?v=BNcppNdP6Xk

    • Jernej65 11:44 17.julij 2024.

      luckyss1, no ti corona pezde, si napovedoval da cepivo vrhunskim športnikom pušča posledice. Poglej Pogačarja, med prvimi se je cepil in je v vrhunski formi, ti ki nisi bil cepljen, pa še komaj dihaš.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:19 17.julij 2024.

      Seveda,zato je pa Polanc zaradi težav z srcem prenehal s kolesarjenjem!!! Retard prfuknjen, kje pa piše, da se je cepil s pravim cepivom, krele ubogo!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 12:20 17.julij 2024.

      Nisem cepljen,pa sem 2x prebolel korono tako, da sem 2x kihnil in to je bilo to, kreten zarukan!!!

    • johan 13:02 17.julij 2024.

      @luckyss1 Pogledam sem eno vašo povezavo - 14 dni, 30 dni, 60 dni, korona se hitro širi, ukrepi se zaostrujejo.. nismo bili edini, izjema pri ukrepih in več valov epidemije. Naštejte mi prosim 10 držav (od 191), ki niso imeli ...prikaži večli ukrepov, okužb, smrti zaradi korone. Hvala za odgovor!

    • Jernej65 13:17 17.julij 2024.

      Pantani2, sem bil 3 x cepljen, še nikoli imel covida in tudi enkrat nisem kihnil to je bilo to, kreten zarukan,

    • Jernej65 13:20 17.julij 2024.

      Pantani2, a imaš dokaz da je Polanec nehal zaradi cepljenja, ali pa zopet nabijaš v tri dni, kot vedno do sedaj, kreten zarukan.

    • johan 18:12 17.julij 2024.

      @luckyss1 Še sedaj čakam odgovor.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:48 17.julij 2024.

      Krele te je naredu,žal!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:40 18.julij 2024.

      https://www.delo.si/novice/svet/sodisce-bruselj-ni-omogocil-dovolj-informacij-o-nabavi-cepiv-proti-covidu!!!

  • Avatar MS
    MS 17:10 17.julij 2024.

    In 4x cepljeni Pogačar samo še korak do zmage na največji in najtežji kolesarski dirki na svetu! Prav norca se dela iz antvaxerjev

  • vanja6 11:45 17.julij 2024.

    V tujini že pišejo in jim zastavljajo vprašanje v zvezi z vdihavanjam ogljikovega momoksida, ki naj bi povečeval učinkovitost. Novinarji Colektive Escape in Cycling up to date imajo konkretna vprašanja. Pogačar se dela nevednega, Vingegard malo manj. To počne samo Visma in UAE.

    • Avatar MS
      MS 12:58 17.julij 2024.

      1) vanja6 je še en kreten ki po spletu razširja neumnosti! CO (ogljikov monoksid) eden najhujših smrtno nevarnih strupenih plinov naj bi povečeval učinkovitost!

    • Avatar MS
      MS 12:59 17.julij 2024.

      2) Manjša izpostavljenost CO: Rahel glavobol, slabost, bruhanje, utrujenost, oslabelost, omotičnost, bolečine enake simptomom gripe, možnost je tudi poslabšanja osnovne bolezni, kot npr. kroničnega bronhitisa, angine pektoris itd; Srednja izpostavljenost CO: Ščipajoči glavoboli, zaspanost, zmedenost, motnje vida, visok srčni utrip; ...prikaži veči utrip; Visoka izpostavljenost CO: Nezavest, krči, odpoved srca in prenehanje dihanja, smrt.

    • vanja6 14:02 17.julij 2024.

      Vingegardov odgovor, pokadili smo kot cigareto.

    • vanja6 14:03 17.julij 2024.

      To je CO ne CO2.

    • Avatar MS
      MS 14:40 17.julij 2024.

      vanja6 kaj konkretno je rekel Vingegard ??? Da nisi kaj pobrkal/a? Daj link, ker zagotovo CO niso inhalirali! CO je smrtno nevaren plin (reducent) ki ob inhalaciji nase veže ves kisik iz krvi in dejansko povzroči notranjo zadušitev in smrt! ...prikaži več Kdor navaja CO (ogljikov monoksid) kot poživilo in stimulans je umski maloposestnik!

    • vanja6 16:31 17.julij 2024.

      Jonas je na to dal boljši odgovor. Povedal je, da so ga uporabljali, ko so prispeli v višinski tabor in na dan odhoda. Šel je skozi postopek in rekel, da je bil test kot kajenje cigarete in so ga uporabili ...prikaži veči samo za testiranje.

    • vanja6 16:31 17.julij 2024.

      Tukaj je citat razlage Escape Collective: Vdihavanje CO lahko samo po sebi povzroči podobne učinke kot višinski trening. Z induciranjem hipoksije – stanja pomanjkanja kisika – lahko vdihavanje CO podaljšamo ali celo nadomestimo prednosti višinskega treninga, ki povečujejo učinkovitost. Lahko ...prikaži večo se uporablja tudi v povezavi z višinskim treningom za maksimiranje dobičkov, kot del pristopa, imenovanega "super višina".

  • optimist11 11:21 17.julij 2024.

    Korono sem glede na to, da sem se cepil preživel popolnoma mirno. Ni sem imel nekih hudih omejitev, hodil sem v gostilne, se družil in preživel. Nisem hodil na teste, nihče mi ni ril po nosu (in vstavljal čipe v ...prikaži večv možgane) skratka izognil sem se vsakemu stresu. Poznano pa je, kaj stres naredi s človeškim zdravjem. Mislim, da so anticepilci tako obsedeni s tem , da te zadeve še sanjajo, to pa ni zdravo. cel čas sem pa živel z vednostjo, da ima vsako zdravilo lahko tudi stranske učinke.

    • munja 16:49 17.julij 2024.

      Točno tako, optimist11. Anticepilci so bolano obsedeni s tem cepivom, bolj kot tisti, ki so se cepili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.