Slovenija
46197 ogledov

"Nekdo želi toplotno črpalko, nato pa ugotovimo ..."

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusko89 21:56 30.avgust 2024.

    Meni pred leti niso znali svetovati nič. Obljubljali subvencijo, pozem pa kao da nisem bil primeren.... Ha, ha država pa taka. Isto se je zgodilo ob vlafanju JJ , ukinili subvencijo na hibride ko sem že imel predračun in izbran ...prikaži več avto. Naj ta država nekam gre u 3....

  • pecnik 15:00 30.avgust 2024.

    Pozdravljeni, moje ime je Kristene Bella, stara sem 60 let in trenutno sem bolna. Glede na svojo starost in trenutno zdravstveno stanje bi rada donirala 320.000 € za svojo nepremičnino. Če ste zainteresirani, mi pišite na moj e-mail: kristenebella@gmail.com

  • Avatar jezeran
    jezeran 14:40 30.avgust 2024.

    Ali lahko sosedu namontiram TČ da piha v njegovo TČ, glede na to da mi jo je namontiral direkt skorajj na bivšo spalnico (ne ve da sem zamenjal spalnico za kuhinjo). Njegovo bom še bolj hladil in vlažil. Samo vprašam za soseda.

    • Avatar Suli
      Suli 16:20 30.avgust 2024.

      Malo drag eksperiment, a zelo učinkovit. Ne bo vama dolgčas zaslužita si drug drugega saj sta očitno na isti frekvenci.😎

    • Avatar jezeran
      jezeran 09:10 31.avgust 2024.

      Ja res je drag eksperiment, bo pa zanimivo videti, že zdaj hodijo v bundah po hiši sredi zime :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.