Slovenija
28 ogledov

Nadzor: Sta policista ministra Koprivnikarja čakala v zasedi?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stanekos 13:49 03.december 2015.

    Kot je znano, minister ni bil s službenum avtom. Napihal je pa malo pivo, kar je v povprečju 300% odstotkov mnaj od povprečja vseh, ki so v tistm trenutku na naših cestah.

  • Bačo 21:10 04.december 2015.

    V čem je problem? Zaseda je vsakdanja reč pri policijskem delu!Okoli vsake veselice se policisti spravijo v zasedo. In jih lovijo.

  • dragec 12:12 03.december 2015.

    Tudi jaz bom zahteval nadzor (v primeru,da me policija ustavi. Kdo je tale Koprivnikar, kateri je on k....????

  • blueone 12:32 03.december 2015.

    A sedaj bosta nasrkala policista, ki sta pošteno opravljala svoje delo...policista imata našo podporo!!!

  • ginko 15:59 03.december 2015.

    Ti si podoben ministru po jeziku, pa verjetno z polno malho prekrškov, ker ne preneseš reda v državi.

  • zwqne 18:58 03.december 2015.

    Kaj pa si misli Koprivnikar, da njega pa ne smejo ustaviti in kaznovati?? To se vidi, da se imajo za višje in NEDOTAKNJENE OSEBE! Ja, to je pa Slovenija moja dežela in njena politika.To pa še nisem slišal ali bral, ...prikaži več da se je kakšen tuj politik "švaral" glede ustavitve policajev.

  • Sebastijan Pintarič 11:59 03.december 2015.

    Pa tudi, če bi bila zaseda. Vsak, ki se znajde na cesti ali ob njej mora bit ok. Pa ni važn al je gospod al pa klošar, A ne g. minister!? S tem, ko ste podali sum da je šlo ...prikaži več za zasedo ste pri meni vzbudili sum po vaši maščevalnosti. Torej ste se hoteli maščevati policistoma za nepristransko opravljeno delo , kljub mizerni plači naspram vaši seveda. Če bi vsi tako sklepali kot vi g. minister lahko rečemo da nam tudi pripravljajo zasede, ampak konec koncev vsi vemo kam se podajamo in smo odgovorni za svoja dejanja kakršna koli že so.

  • drejca1 13:39 03.december 2015.

    "... Policisti so me ustavili, in sicer tako, da so na popolnoma prazni stanski cesti pripeljali za mano s prižganimi modrimi lučmi ...--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ja, pa kaj ? Kdo pa si ti ? Trenutno imaš sekiro v medu, da se ...prikaži več futraš na naš račun ! Tud nas druge ustavljajo, skačejo iz grmovja kot zajci, se skrivajo za drevesi in streljajoz radarji. Tak sistem jim je določila država, da polni proračun. Ja, polni ga pa z nami. Jaz bi bila na tvojem mestu čisto tiho, gospod minister. Služben avto si imel in pihnu si. Ampak ,ker si prvorazreden državljan, zate v službenem avtu ne velja 0,0 kot za vse nas drugorazredne. Vsi ki vozimo službene avtomobile in bi napihali toliko kot ti, bi moraliplačati. Joj, gnila država !

  • ginko 12:05 03.december 2015.

    Tako prenapetega nadutega ministra USTAVITE VSAK DAN in to po planu!To ima SLO od politike ala Koprivnikar. Ko v državi pride do vprašanja varnosti, države ni več. Ali ni tako tovariš Koprivnikar?

  • stanekos 13:52 03.december 2015.

    Se po prebiranju reakcij vidi, da so komentatorji sami plavi angeli-inkasanti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.