Slovenija
11521 ogledov

Država vam ob nakupu e-kolesa vrne 500 evrov, a le, če ima blatnike in luč

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 13:55 01.junij 2024.

    torej dobim subvencijo, če se peljem z kolesom na šiht. ehhh, kolk ljudi dons tovori nek računalnik, brez še kakšnega telefona ne gre. pol leta je dež in potem na sabo tovorim rezervni gvant za preoblečt na šihtu. in da ...prikaži več vidim tistega novinrja iz tele redakcije, ki se vozi 280 km vsak dan na šiht. eeehhh, kaj ne bi bilo bolje uredit javni prevoz ? pa da grem lahko na vlak in med vožnjo kaj postorim ? pa magari se pol ure učim tujega jezika. lahk tud obnavljam materinega, da ne bo zamere.

    • atamama 20:24 01.junij 2024.

      Saj veš razliko med angleškim delavcem in slovenskim.... anglež zjutraj 2 jajca na oko poje in gre na šiht,.....slovenski pa 2 jajca na kolo pa gre na šiht.

  • Kmodri_ 14:04 01.junij 2024.

    Cena e-koles se bo povečala! Poleg tega je dobaviteljev z rezervnimi deli malo! Rešitev a baterija te stane pol kolesa!

  • Avatar Leon
    Leon 15:54 01.junij 2024.

    Država naj omogoči invalidom brezplačno invalidski voziček ! Še bergle je potrebno plačati.

  • rd2dmk2 13:00 01.junij 2024.

    čez en let pa baterija fuč in bicikel v smeti. in od kje štrom za e-bicikel. kot je meni znano je biciklov z rekuperacijo manj, kot je doslej znanih črnih lukenj. torej moramo še za to bedarijo naredit in teš-XY. ...prikaži več. namesto da bi država vsakemu slovencu podarila NAVADNO kolo. čez mesec bo tekma z poniji na vršič . ti bicikli so lahk stari 40, 50 let pa so še vedno ok infunkcionalni. me zanima kolk cajta je funkcionalen e- biciklin.

    • Enzgg4 13:34 01.junij 2024.

      No, roko na srce so bili poniji bolj ene kripe, kjer je vse ropotalo. Danasnji bicikli so čisto nekaj drugega, pa magari če je cyko iz hoferja. Se pa absolutno strinjam, sa je e-bicikel en drek in slepa ulica. Morda ...prikaži več se bodo celo obdržali, ker je folk len in se mu ne da poganjat, v nobenem primeru pa niso eko.

  • Enzgg4 12:42 01.junij 2024.

    Kako pa zgleda tovorno kolo? A ima kljuko za prikolo. Jaz sem imel "tovorno kolo". To je tako, ki ima zadaj prtljaznik. Toliko sem tovoril, da sem zlomil gastel. Mislim, da sem takrat peljal ene 25 kil zadaj.

    • Enzgg4 12:44 01.junij 2024.

      P.S. E-kolesa sicer niti pod razno nočem. Vsaj dokler mi kolena še delajo

    • Enzgg4 12:59 01.junij 2024.

      P.P.S. sploh pa so e-kolesa eno veliko sranje, ki nima nic skupnega z zeleno agendo. Kurijo štrom, baterije pa so ogromen ekološki problem tako z vidika proizvodnje kot z vidika odlaganja. Da ne govorim o nevarnostih pri polnjenju, ko lahko ...prikaži več baterija eksplodira in živ bog ne more tistega pogasiti. Oni dan je na tv gasilec kazal, kako izgleda vžig baterije. Ni je mogel pogasiti. Kaj bodo rekli zeleni nategovalci, ko bo zaradi takega dogodka npr. zagorel blok, po možnosti s smrtnimi žrtvami?

  • Ender3 15:54 01.junij 2024.

    Kmalu se bomo vozili po zraku, naši pa oglašujejo in uzakonjajo dodatke za🚲🚴

    • Kmodri_ 17:42 01.junij 2024.

      To bodo uporabljali srbini v navezi s povševnooki!

  • atamama 20:30 01.junij 2024.

    Ko se pelješ čez vikend po kakšnih planjavah vidim ljudi z kolesi. Vse elpo in prav ampak vzporedna vožnja? Nadalje kolikor sledim trendom, kolesa 2 ali več jurjev BREZ obvezne opreme. Pa se mirno peljejo mimo patrulje, še pozdravijo se ...prikaži več (rajon Škofja loka).... Halo, kje je tu varnost prometa? Kdo bo kriv, če bom nasadil zadnjevozečega, ki ga nisem opazi. Patrulja? Ne, oni bodo ugotavljali da jaz, ker nisem bil dovolj pozoren, obvezna oprema pa?

    • Enzgg4 19:27 02.junij 2024.

      Kaj pa je obvezna oprema podnevi? Bremze?

    • atamama 07:11 03.junij 2024.

      To se učijo otroci v 5 razredu OŠ preden pristopijo k opravljanju kolesarskega izpita. PS kolikšna je kazen, če je pretekla veljavnost prve pomoči? p zakaj naj bi bila samo 5 let? Koliko to vpliva na varnost?

    • Enzgg4 07:30 03.junij 2024.

      Ma ne mi srat. Še en prepotentni lastnik pleha, ki misli, da je cesta namenjena samo njemu.

  • rd2dmk2 06:55 02.junij 2024.

    e-kolesa imajo ceno kot kakšen mali avto. in kje naj ga parkiram ko pridem na šiht ? aja , saj ga mram vzet v pisarno pa ga dat filat. firme malokrat poskrbijo za parkirišče svojih delavcev ( ne o izenačit ...prikaži več z direktorji, ki imajo svoje garaže v firmi ), za kolesa jim je še manj mar. kaj bom šel na šiht z biciklom, domov pa peš ? ko bo pred firmo urejena kolesarnica, bom prišel v firmo z navadnim biciklom- zato da se bom zbudil, ker bom malo pedaliral, ne da bom spal še naprej.

  • andrija 16:29 01.junij 2024.

    kolesa brez luči in blatnikov so prepovedana na cesti,

  • LukaMB 19:54 02.junij 2024.

    Super, še več debilnih kolesarjev po cesti, tokrat s težjo in še bolj hitro mašino.

  • silvester9 08:40 03.junij 2024.

    Še zmeraj imam raje kolesa. Vsaj vem da kolesarim in ne lenariim. E- kolesa so za lenuhe

  • Avatar lopov
    lopov 13:43 01.junij 2024.

    Država vam ob nakupu e-kolesa vrne 500 evrov, a le, če ima blatnike in luč (IZ 1000€ SO ZMAJNŠALI NA 500) in spremenili pogoj luči obvezne ..:-) bremze baje niso potrebne ... luč je važna ...

    • Ender3 15:51 01.junij 2024.

      Za vas je to ana-tema, ker ne marate biciklov. Pogačarja si na plakatih prisvajate kot, da je del vaše sekte. Breznik drugim krade patente za propagando SDS..Bolniki !

    • Avatar lopov
      lopov 18:59 01.junij 2024.

      ender.... mam 70 let star bicikl Puch... zeleni prehod... na špricar gre...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.