Avto /avto/testi
27429 ogledov

Na testu: Razkošno velik, pošastno močan, pa tudi zelo drag

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Red Hiney
    red 11:55 26.julij 2024.

    Ne vem če so že kaj gršega spravili na cesto. Tole je z vsakim modelom slabše.

  • Rim 08:42 26.julij 2024.

    Pri BMW bodo morali na zdravstveni pregled, njihgovi avti so vedno bolj grdi in neprivlačni, deluje vedno bolj očitno plastični s črnimi odbijači in podobnimi detajli. Kar je na daleč v nasprotju s ceno, ki jo postavljajo za tak spak.

    • Soljatar 09:42 26.julij 2024.

      ti tega ne razumeš...oni vejo kaj bo folku čez 5, 10 let všeč in ne trenutno....oni ne sledijo trendom, oni jih ustvarjajo...

    • Rim 10:55 26.julij 2024.

      Prodajali pa bi jih radi danes. Čez 10 let pa po baljkanu.

    • Jernej65 19:53 26.julij 2024.

      BMW-ju sploh ne gre slabo, pa se zmrdujete kolikor se hočete. Na tihem si ga pa vsak želi.

  • munja 08:04 26.julij 2024.

    Me zanima, koliko Slovencev "na minimalcu" ga je že kupilo. Glede na to, da imamo pri nas vrhunske ceste, je to samo uničevanje takšnega avtomobila.

  • 4krogci 17:47 26.julij 2024.

    Dobro placan prispevek?? Suv v sportni verziji od skoraj 3tone teze🙈🙈🙈. Ko nova M5 … sam 2,5tone in pocasnejsa od prejsne😂😂

  • pipi3 18:20 26.julij 2024.

    Plastičen kider jajček avto. To je trend sodobnega oblikovanja..žal. Dekadenca ljudi zahteva neurejenost v izdelkih...

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:28 26.julij 2024.

    Pravi avto za naše “avtoceste“

  • KoliBon 00:03 27.julij 2024.

    Sem lastnik čr ega XMa. Dejansko je tako kot je napisano. Manjka vseeno morda ,kot sem ga imel v X6, zračno vzmetenje. Najbolj presenetljivo je, da se ljudje kar ustavljajo in snemajo,slikajo avto,no precej neugodno je to. Je pa res ...prikaži več tudi še nekaj: ostali BMWji in podobni se lepo umikajo, ko vidijo tole zverino za seboj. Kar je v bistvu ,bolje. Poraba,kombinirana, je dejansko med 10l in 13l, odvisno od teže noge na stopalki za plin. Nekaj pa je narobe: kljuka pride ispod avta,potem ko odstranis

  • Lion0077 22:41 26.julij 2024.

    Dobro, da ste napisali ceno, da se bo tega avta izogibal kot letala Pariza ob otvoritvi OI... 😁😁😁

  • KoliBon 00:06 27.julij 2024.

    ...nadaljevanje: stransko tapeto v prtljažniku in moraš gledat kable,varovalke...no,za 200k evrovmi tega res ni potrebno !! Pa polica prtljaznika je iz šper plate in samo prevlecena z blagom. Da o tem,da sem pri X6 lahko z nogo spodaj odprl prtljažnik, ...prikaži več, tukaj to ne gre. Skratka...ja,predrag je...je pa res da gre 300kmh. Plusi in minusi. Naslednji bo: Aston Martin DBX 707

  • Soljatar 09:37 26.julij 2024.

    brutalno...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.