Slovenija /slovenija/crna-kronika
23 ogledov

Na sveti večer vlomilci odnesli pravo bogastvo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 11:39 25.december 2015.

    a kaksnih raziskovalnih clankov o temi kako zupan rihta farmacevtko od vasih novinarjev ni pricakovati? Glede na to, da ste se pol leta naslajali ko je Monika samo potegnila Bilu. Kje so clanki, raziskovalci?

  • TOLAR 12:48 25.december 2015.

    Dajte še večkrat objavlati po TV in drugot kako policisti stavkajo in množnično hodijo na dopust zaradi tega bo šs več ulomov !!!CMERAR ZBUDI SE !!!

  • vzev 13:06 25.december 2015.

    In zakaj bi bilo kaj več vlomov, če bo manj policistov? Saj policaji tako nikoli ne branijo hiše, če jih ne zaloti lastnik, se roparji nimajo ničesar za bati.

  • Miha Čenč Miha Čenč 13:46 25.december 2015.

    Pri meni ,pa bi lahko odnesli, za kakšnih 30 evrov. Oh ,kako smo si različni.

  • Dušan Vreček 13:54 25.december 2015.

    Razen za dediče.

  • bodica 14:02 25.december 2015.

    policisti se sploh ne premaknejo, če ne dobijo močno brco v rit od vrha, ali kaj šele za 30.000 evrov...jaz sem celo dobil informacijo, da niso dolžni intervenirati za manj kot 40.000 ali 50.000 evrov...gospodje...

  • Dušan Vreček 13:54 25.december 2015.

    In kolk je no NETTO.? Okrog 5.000,00 Glih tolk, da gre za veliko tatvino po neznanem storilcu. Statistika pač. Edino zavarovalnica bo mogoče upoštevala BRUTTO vrednost. Če je zavarovano seveda. Nauk, ki iz tega sledi. Zlati izdelki so slaba naložba.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.