Slovenija
6684 ogledov

Na prizorišče se vračata Aleš Primc in Metka Zevnik

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:09 22.maj 2024.

    Mater jim zarukano....Nihče te ne bo evtaniziral, če sam tega izrecno ne boš zahteval in bo zdravnik potrdil, da si neozdravljivo bolan in da trpiš neznosne bolečine. Na koncu bo skupina ekspertov vključno s psihiatri odločila o tem ali ti ...prikaži veči bo ugodeno in se boš moral na koncu še vedno obesit, če se boš zmožen..Ne pa tako kot sedaj, ko te izklopijo samo zato, ker nimaš sorodnikov, si "nadležen" ali ima s teboj bolnišnica strošek namesto profita..

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:49 22.maj 2024.

      Pa saj bi moral vedeti, da so za politikante dokazljiva dejstva in resnica dejavniki, ki se jim je potrebno na široko izogniti, laži, polresnice, insinuacije pa vrednote po njihovi meri, ki jih je potrebno negovati, nadgrajevati in spreobračati v resnico...

  • 4krogci 08:41 22.maj 2024.

    Supr pedofili so nazaj na sceni….se se spomnete njihove vidne clanice Norme, ki je bla oblecena u topu plasc, otrok pa sam v plenicah in sprehod po LJ sredi zime?? Jap za otroke gre!! Vec bo otrok, vec bo izbire ...prikaži več katerega bomo dans zlorabli!!!

  • Avatar Leon
    Leon 07:22 22.maj 2024.

    Zanimiva je bila izjava slovenskega škofa glede evtanazije ;"Človek mora pred smrtjo trpeti,da se očisti grehov " ! Brez komentarja .

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 08:01 22.maj 2024.

    To niso nobeni desničarji,ampak navadni cerkveni fanatiki,ki so svoje čase videli samo rdeče!!!

    • 4krogci 08:41 22.maj 2024.

      Dobro na ni tko z vsemi desnicarji v SLO??

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:02 22.maj 2024.

    Za vse se najde denar,le za penzije ne

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 08:18 22.maj 2024.

    Prodajalca družinskih vrednot in megle sta zopet na sceni!!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:31 22.maj 2024.

    ... in odpujsala bosta domov...

  • Grof 09:46 22.maj 2024.

    Pasja ..pred leti sem bral, da so v državi Sierra Leone avtanazirali, zaradi raka na dojkah samico orangutana, staro 87 let, po protokolu, ki je sledil so ji odstranili jajčnike, te pa so naslednji torek presadili mlad, tri leta stari ...prikaži veči samički in glej čudež, še isto pomlad je rodila dvočka, mala orangutana, si se našel v tej zgodbi, Pasjan

    • PasjaProcesija 10:26 22.maj 2024.

      Najbrž pišeš meni. Vesel sem, da si dojel bistvo mojega zapisa. Bežno se spominjam. Seme za oploditev naj bi takrat častno prispeval sam Miran Potrč. Kolikor mi je zgodba znana so enega izmed dvojčkov poimenovali Franjo Trček, drugega pa Grof. ...prikaži več Poizkus je bil le delno uspešen, saj je osemenitev dala zarod, vendar mladiča nista bila za nobeno rabo. Eden izmed njiju končal v SD-ju, drugi pa na Žurnalovem forumu. Zato so potrebne nadaljnje raziskave v tej smeri, saj so prvi rezultati zelo obetavni.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:48 22.maj 2024.

    Siti smo teh “pametnjakovičev“še moj pes je bolj inteligenten

    • Avatar Leon
      Leon 07:53 22.maj 2024.

      Razlog več zakaj ne bom volil NSi ali SDS ! Sem svojega telesa gospodar .

    • Puklastimiha 08:06 22.maj 2024.

      Leon, potem se pa kar daj fentat, tako za dokaz, da je temu tako.

  • Avatar Leon
    Leon 06:52 22.maj 2024.

    Naslov zveni kot skrb staršem ,da varujejo svoje otroke podobno kot pred neznanci iz belih kombijev !

  • Avatar Leon
    Leon 14:51 22.maj 2024.

    Pričakoval sem odziv upokojencev Ruparjevega kluba 1. oktober ,da bodo kakšno rekli ?

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 11:49 22.maj 2024.

    Osebno sem proti evtanaziji, pa tudi proti populističnemu ,sluzastemu licemerstvu , katerega predstavlja na najbolj očiten način ta dvojica.

  • Pepe007 10:20 22.maj 2024.

    Članek je napisan tako, da nekatera stališča udeležencev kampanje postavlja kot "prava", druga pa kot "napačna". Naj bo prosim jasno označeno, da pisec članka pripada določeni politični opciji in da ni zmožen napisati politično nevtralnega članka.

  • sam1 09:33 22.maj 2024.

    Vedno znova eni in isti,ki si v predvolilnem času naberejo dobre žepnine v žepe,potem pa poniknejo kot dež v sahari in se znova reinkarnirajo ob vsakih volitvah.....

  • Enzgg4 11:50 22.maj 2024.

    Ne more jajo iz svoje kože, da v bebastih izjavah ne bi šel za 3 razrede nižje od vseh ostalih.

  • Kmodri_ 13:28 22.maj 2024.

    Bog nas obvarij podtaknjencev sekte SDS in Puklastega!

  • Pierre 19:12 22.maj 2024.

    Primc, Janša..... po komu se že zgledujeta??????

  • Avatar MS
    MS 12:04 28.maj 2024.

    Pri evtanaziji gre izključno in res izključno za odločitev pacijenta samega! Njegovo odločitev ni mogoče pogojevati z ničemur! Seveda pa pacijent lahko sam podari svoje organe! In verjamem da bi to večina tudi storila!

  • PasjaProcesija 06:51 22.maj 2024.

    Imam predlog, ki bi utegnil zagovornikom obeh stališč spremeniti mnenja v nasprotna. Ker je pri evtanaziji govora o pravici, naj pacient nekaj ponudi nazaj. V zameno za pravico naj se uvede dolžnost uveljavitelja te iste pravice. Evtanazija naj se izvede ...prikaži več s pogojem in na način, ki omogoča da pacient po smrti svoje telo oz. njegove dele prepusti zdravstvu za namene presaditev, raziskav in izobraževanja. Po svojih načelih bi se levi pol temu stališču najbrž uprl, desni bi pa bi ga utegnil podpreti.

    • Avatar MS
      MS 12:06 28.maj 2024.

      Pri evtanaziji gre izključno in res izključno za odločitev pacijenta samega! Njegovo odločitev ni mogoče pogojevati z ničemur! Seveda pa pacijent lahko sam podari svoje organe! In verjamem da bi to večina tudi storila!!!

    • PasjaProcesija 12:21 28.maj 2024.

      Zgrešil si poanto. Želel sem prikazati kako imajo množice zacementirana prepričanja na podlagi npr. politične orientacije. Zunanji dražljaji, ki uravnavajo naše miselne procese, lahko prihajajo tudi od drugod, na tem nivoju pa najpogosteje iz strani medijev oz. politike. Sprememba enega ...prikaži več izmed manjših dejavnikov, ki v veliki sliki ne spremeni bistveno poteka dogodkov, je za množice že odstopanje. Ne bom se ti trudil dokazati tvojo (ne)zmotljivost in ne bom te prepričeval v spremembo mnenja.

    • Avatar MS
      MS 13:23 28.maj 2024.

      Kaj si ti želel prikazati je eno a zapisal si nekaj povsem drugega! Zapisal si dobesedno: "Evtanazija naj se izvede s POGOJEM in na način, ki omogoča da pacient po smrti svoje telo oz. njegove dele prepusti zdravstvu za namene ...prikaži veče presaditev, raziskav in izobraževanja. In na ta tvoj NEDVOUMEN stavek sem ti repliciral! Sledil je tvoj traktat s katerim se želiš izvleči iz zagate katero si si sam skuhal! Pa lep dan!

    • PasjaProcesija 13:41 28.maj 2024.

      Čemu bi iskal izgovore? Nisi mi šef. Imaš prepričanje in ga ne boš spremenil. Bi ta POGOJ vplival na odločitev posameznika? Ne, bi pa zdravstvo od dogodka evtanazije nekaj imelo. Za levo opcijo je to nesprejemljivo, ker je za njih ...prikaži večh sprejemljiv edino popolni nadzor nad svojim telesom brez dolžnosti do okolice. Desnica pa na posameznika gleda zgolj del množice in je ta kot tak pomemben le kot koristen člen v verigi. Zato bi bila protiusluga evtanaziranca (npr. organi) zanje mogoče sprejemljiva. Lp

    • Avatar MS
      MS 14:41 28.maj 2024.

      Še enkrat: Evtanazija je PROSTOVOLJNA odločitev pacienta in SAMO NJEGOVA PRAVICA je tudi to da odloča kaj bo z njegovimi organi po smrti! NIHČE PRAV NIHČE nima nikakršne pravice odločati mimo pacientove volje! Tu ni prostora za nikakršno pogojevanje! Seveda ...prikaži več pa pacijent s predhodno izjavo lahko sam podari svoje organe! In verjamem da bi to večina tudi storila!!!

    • PasjaProcesija 14:53 28.maj 2024.

      Nikamor ne bova prišla. Če pa že toliko pogrešaš prerekanje, te tvoj prijatelj Pantani že pogreša: https://www.zurnal24.si/slovenija/komentarji-in-kolumne/slovenija-ukrajini-dala-10-milijard-kolumna-matjaz-gams-424386 . Čeprav ima zdaj manj časa, ker je službe konec. Adijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.