Slovenija /slovenija/crna-kronika
1884 ogledov

Zahrbten napad na državno tožilko

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 10:49 01.marec 2024.

    Povohajte policisti roke podmladku SDSsss

    • h4ck3r 11:17 01.marec 2024.

      Ubogi lucky...

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 11:22 01.marec 2024.

      Moj pes je zavohal bencin, ko je šel mimo hiše mlad SDSsovc...Lahko prideš k meni in se zmeniš z mojim kužejem..Še bolje bo, če prideta dva SDSsovca, da bosta skupaj imela IQ mojga psa.......

    • h4ck3r 11:35 01.marec 2024.

      Ne govori na glas...ti bo še DPMŽ prišel na dom. ;-)

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 12:12 01.marec 2024.

      Te ima moj kuža čez...le ko pridejo LGBTVPM ga preventivno zaprem v ogrado...

    • h4ck3r 12:15 01.marec 2024.

      dobro si ga naučil :-D

    • Avatar Leon
      Leon 12:54 01.marec 2024.

      Tega vsekakor ne počno LBGT ali Greta Thunberg .

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 13:00 01.marec 2024.

      Greta je zavohala energetsko nevtralnega kurca in trenutno ne bo dol lezla...Itak je zaslužila milijone s svojim aktivizmom..

    • Avatar Leon
      Leon 13:23 01.marec 2024.

      lucky...kdo tebe plača ,da cele dneve nabijaš po tipkovnici .

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 13:34 01.marec 2024.

      Glej, to jemljem kot državljansko dolžnost ob vsej tej propagandi in poneumljanju, ki smo ga deležni zadnje čase.. Nisem plačan, to bi mi bilo izpod časti in niti plačila ne rabim, ker sem finančno preskrbljen in tudi moji nasledniki ne ...prikaži večne bodo reveži..Je pač treba v pravem času v hlev pripeljati prave bitkonje...In pozabite na profit iz tega vira...Pravi profit je bil, ko si jih leta 2013 kupil za 100 DM ...Ampak to je zgolj sreča, daleč od znanja..

  • Avatar Leon
    Leon 12:50 01.marec 2024.

    Slovenija ni izjema glede ustrahovanja sodnikov ali tožilcev ,ki delajo po črki zakona kot so bili prikazani primeri iz Italije v dokumentarcu iz Kalabrije . Smrtne žrtve niso izjema tudi med novinarji in člani strank ,ki mislijo drugače kot si ...prikaži več nekateri želijo . To je čas demokracije .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.