Svet
30152 ogledov

Množičen izpad po vsem svetu, prizemljena letala, težave za banke, medije

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • expost 11:38 19.julij 2024.

    Tole ni nič nenavadnega. Kibernetski napadi in vojne se dogajajo že dolgo časa. Ker ne berem azijskih in ruskih medijev me zanima, koliko napadov na njihovo IT infrastrukturo (ali pač odgovorov na njihove napade) je izvedel zahod, pa o njih ne vemo nič.

  • Avatar jate
    jate 10:29 19.julij 2024.

    zato nimam ne spletne banke ne nič preko neta še položnice placujem normalno na pošti in izpiske iz banke zahtevam po pošti in placilno liste ,vse staromodno kot naše none haha....papir je zakon...vsaj meni ...sicer vsak ve zase najbolje

    • Avatar Leon
      Leon 10:37 19.julij 2024.

      ....in stojiš v vrsti pred banko s svojo nono ?

    • expost 11:33 19.julij 2024.

      Jate, do številke tvojega bančnega računa in plačilne kartice (torej denarja) lahko pridejo tudi drugače. E-banke niso edini vir podatkov.

    • Avatar jate
      jate 11:48 19.julij 2024.

      ja leon....s pokojno nono....

    • Avatar Suli
      Suli 12:21 19.julij 2024.

      Jate@. In na banki ti verjetno pišejo vse na roke iz zvezka 😏, kakšno zmotno razmišljanje. Ne banka, bankomat , pošta, trgovina,.... ne delajo brez računalnika ni gotovine, tako, da če ni spleta si "mrzel"🤔

    • Avatar jate
      jate 12:57 19.julij 2024.

      ja suli ,meni je to jasno,kar je nujno...samo intiligentni so razumeli kaj sem želela povedat in itak sem pripisala da pač vsak ve zase najbolje..da pride do elektricnega mrka joj vsi bi pomrli hahaha...aja pa el.avta ne si pozabit kupit

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:44 19.julij 2024.

      Nimaš spletne banke in zdaj ti ne morejo nič,ha ha ha,vsaka banka je spletna in če jo ti ne uporabljaš ne pomeni da tvoja ni spletna,hočeš nočeš jo imaš,razen če nisi privolil preiti iz knjižice na kartico,tako kot moja mama ...prikaži več in je pridno vsak mesec stala kot trot na banki in plačala vse provizije še toliko več.Tako da je to danes brez veze.

    • Avatar Suli
      Suli 16:52 19.julij 2024.

      jeta@. jaz Vas nisem žalil s komentarjem zato bi pričakoval recipročnost. Sem zagovornik možnosti alternativ in ne enostranskih prisil in enoumja. Glede el.avta ste pa pri meni zaenkrat ustrelili krepko mimo. Razvoju pa se ne moreš upirati v nedogled, ker ...prikaži več nas bo sicer čas povozil.🤔

    • Avatar jate
      jate 06:22 20.julij 2024.

      daj suli lepo te prosim,kaka žalitev neki....svoje mnenje sem povedala lepo kot mislim BREZ GRDIH BESED...aja sori sem pozabila da iskrenost nekateri zamenjate z žalitvami,oprosti ne jokcat

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:37 19.julij 2024.

    Predvidevam, da bodo spet "Rusi" krivi!!!

    • Antivaxer 09:54 19.julij 2024.

      Ja kdo pa?! Seveda da so rusi 😂

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:10 19.julij 2024.

      Torej so Rusi med vojno kupili microsoft, dobro jim gre :))

    • Ender3 11:27 19.julij 2024.

      Rusofobi imajo zopet kaj kritizirati..

    • Jernej65 13:39 19.julij 2024.

      Ender3, nisem vedel da ste se rusofili spremenili v rusofobe, ker edino vi v tem primeru omenjate Ruse.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:46 19.julij 2024.

      Jernej65,ti pa pridno spremljaš in opozarjaš le na te,torej si isti šmorn,ampak ti lahko,drugi ne smejo a ne.

    • Enzgg4 16:59 19.julij 2024.

      Pa Kitajci

    • Jernej65 17:03 19.julij 2024.

      NickMason, poglej si komentarje Enderja, bolj zmedenega človeka še nisem srečal. Nobeden od teh, ki ne maramo morilskega Putlerja ni komentiral in tega povezoval z Rusi. A Ender kar ne more iz svoje kože. In kaj si se sedaj ti vsral tu spodaj?

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 10:09 19.julij 2024.

    Pač izklopite redno posodabljanje oken...

  • atamama 20:25 19.julij 2024.

    Smešno ampak resnično. Škoda velika ampak ker je pogodba taka, da ne predvideva odškodnine oziroma se kupci programskih produktov le tej odpovedo proizvajalca to da imajo pi*darije sploh ne gane. Kam smo prišli, kajne?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:13 19.julij 2024.

    Naredili so nas skoraj popolnoma odvisne od spleta in elektronskih naprav. Smo dejansko zmožni preživeti, če gre vse hudiču v rog?

    • Avatar Leon
      Leon 14:04 19.julij 2024.

      Poglej če imajo WiFi v zaklonišču ? 😂

    • Avatar jate
      jate 14:58 19.julij 2024.

      mehicanka...niso sposobni...če hočejo razpolovit prebivalstvo,ker nas je kao prevec,samo el.mrk naj pride več kot pol jih pocrkne od psihe če ne za drugo

    • Enzgg4 16:58 19.julij 2024.

      @frida Ne, ker je na IT vezano popolnoma vse. Ko bo to šlo k vragu (in enkrat bo vsekakor šlo), gremo nazaj v srednji vek. Kar nekaj časa bo treba, da se bodo zagotovile najnujnejše stvari. Tudi zato, ker je ...prikaži več danes svet globaliziran, trgovina je ključ vsega, ta pa brez prometnih in finančnih tokov v takšnem merilu ni možna.

  • bobubob 17:14 20.julij 2024.

    Plebs pa še kar rine v te informacijske idiotizme - do neke mere je sicer zadeva koristna, a če ji ne dodaš še zdrave pameti, se hitro sprevrže v nasprotje. In ta nasprotja nas že tepejo, mi pa še kar ...prikaži večr rinemo v isto smer, na isti način, z istimi ljudmi in z isto miselnostjo - ob tem pa upamo, da bo rezultat kar naenkrat popolnoma drugačen.. Zaradi 'segrevanja' požigajo gozdove, jih izsekavajo, 'pogozdujejo' vetrnice, postavljajo sončne panele, obenem zatemnjujejo planet, hej, cesar je nag!

  • Avatar rajko55
    rajko55 13:03 19.julij 2024.

    ...pardon.... Mišo Obama....

  • Avatar rajko55
    rajko55 13:02 19.julij 2024.

    Želijo prikazati kakšen kaos sledi, če Trump zmaga.... Biden je OUT, prihaja pa woke-princ(esa) Mišo Biden.... Če pa še to ne bo zaleglo, pa..... Zadnji poskus atentata na Trumpa je dokazano Inside job....trenutne US administracije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.