Svet
116544 ogledov

Milijoni uporabljajo ta trik na hitri blagajni in tako goljufajo trgovce

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 09:50 23.avgust 2024.

    Poznam modela, ki naloži Jakobove Pokrovače, nalepka pa Klapavice, češ: Kva pa tista smrkla na blagajni ve..

  • tlacan 12:03 23.avgust 2024.

    Hitre blagajne trgovci niso postavili, da bi kupci šli hitreje skozi ampak, da bi prišparali pri zaposlenih. Ponavadi je to 4 ali 8 delujočih blagajn z enim zaposlenim. Če jih tako žuli "iznajdljivost" nekaj kupcev naj upeljejo nazaj "hitre blagajne" ...prikaži več z blagajničarko. Saj je delovalo dokaj dobro.

  • Ender3 15:22 23.avgust 2024.

    Se oproščam ampak tega ne razumem popolnoma..

    • Naklonsky 12:33 25.avgust 2024.

      Marsikaj ne razumeš. Tudi v Sloveniji imamo trgovine, imamo hitre blagajne… ojunači se in ti bo prodajalka VLJUDNO razložila kako to deluje…

  • Toma 19:03 22.avgust 2024.

    Je baba pri Bauhausu kokodakala, da sem si navagal šraufe in da moram zato na navadno blagajno. Pa sem jo vprašal kje to piše, pizda! Pa je samo jecljala Prosim, prosim….

    • Avatar jezeran
      jezeran 19:38 22.avgust 2024.

      Če imaš čisto vest greš pač tja. Ni ona kriva če ima take ukaze iz vrha.

    • sandi76 20:04 22.avgust 2024.

      Piše zraven blagajne, kar preberi si. Tudi mene jezi, ker so me že enkrat poslali na navadno blagajno, ampak na obvestilu lepo piše, da se s tehtanimi stvarmi ne sme na hitro blagajno.

    • Avatar Leon
      Leon 06:56 23.avgust 2024.

      Kdaj pa dobijo banane ? Fantje zgrešili ste poanto teme .

    • Toma 10:32 23.avgust 2024.

      Tega napisa mi na moje vprašanje ni pokazala, ker ga takrat verjetno (še) sploh ni bilo! Pametnjakoviči ste vsi po vrsti! Kaj sem jih jaz prosil, da naredijo samopostrežne blagajne ali kaj, IDIOTI! Tak al onak tam skoraj ne grem ...prikaži več več, ko so že tako človeški do kupcev!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.