Avto /avto/testi
8481 ogledov

Test porabe velike mazde: nihče nam ni verjel

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boschtjan Zupanchich 07:39 02.julij 2023.

    Dobra je , čeprav spredaj morda ne tako lepa kot zadaj , vendar, mora večja moč imeti tudi večji hladilnik vode, zato ima tako ogromno masko . V redu bo. Hvala.

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:51 03.julij 2023.

    Vsa stvar je v tem,kako imaš težko nogo.Ne rabim 254 konjev,da se bom vozil 100 na uro,in se naokoli hvalil,da porabi samo 5,4 litra.Me pa veseli,da so te mašine čistejše od bencinarjev,in tudi manj porabijo,no zakaj potem rabimo elektriko

    • Avatar Garancija
      Garancija 06:54 03.julij 2023.

      Pa še to.Zdaj delajo mašine s 1000 kubiki,kar je premalo za težek avto,in če hočeš da gre je treba tiščat na gas,kar pa pomeni porabo 9l na 100km,to se pravi da porabi goriva za dve mazdi,kaj je potem bolj ekološko,sam vprašam novinarje

  • rd2dmk2 05:49 03.julij 2023.

    ok, krasen avto.. ma dejte no in v čem je drgač o e-avta. tehta 2 toni, gume so celo premoženje, stane dve premoženji, zaradi krasne politike zavarovanj te stane registracija ohoho. in potem je to krasen avto.. ja.. ko bo ...prikaži več mazda 2 takole opevana za 10.000 eurov se pa javte , novinarji. do takrta pa tišina. je fino se vozit okol s testnim avtom zastonj, pa bluzit. prosim zastopstvo mazde, še meni enga na test. pa da vidimo porabo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:29 03.julij 2023.

    Pa še vprašanje,zakaj zdaj take mašine,če hočejo vse na elektriko.

  • papak 23:03 02.julij 2023.

    Tudi moj sedanji avto je na testni vožnji ime porabo 4.5 ko sem ga pa kupil ravno takega z isto mašino pa je sedaj poraba 7 l, nisem še v njegovem lajfu po 6 spravil.

  • stromar 21:53 02.julij 2023.

    6 litrov in to je mala poraba pri ceni 75 eur za tank 50 litrov goriva, ki izvira v studencu pod bencinsko

  • dagoberd 09:41 02.julij 2023.

    Karoserija in medosna razdalja bi morala biti daljša. Tak avto bi moral meriti 490 do 500 cm. Zadnja klop je pretesna.

  • www 12:30 02.julij 2023.

    Tolk teksta, da ne najdes pidatka o pirabi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.