Avto /avto/testi
9526 ogledov

Manjša baterija prednost za večino uporabnikov električnih vozil

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:24 22.maj 2024.

    čudno noben evropski zeleni kreten se še ni spomnil, da bi delovna mesta približali ljudem. nekoč nekdaj nekje je bilo rečeno da bi kakšno slovensko ministrstvo se preselilo iz LJ v MB ali KP. ampak tu bi bile migracije samo ...prikaži več v drugo smer. to novinar da pišeš da se sodelvci vozijo 250 km vsak dan v službo pomeni da tale svet nikoli ne bo zelen(še manj pa moder ). zarad mene imate lahk EV pa nikol ne boste biti do gležnja prišli meni, ki grem peš na delo. pa sem sigurno prej, kot vi z raketo.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:06 22.maj 2024.

      Pa sej oni niso tam da mislijo,oni so samo za mešanje megle,in denarja

  • 4krogci 08:51 22.maj 2024.

    Kdo pri zdravi pameti bo izbral manjso baterijo, ce bo pa ko no sel iz sluzbe se ze mogu prklopit da bonprisel do doma??? Kje je poanta vsega tega???? 7000€ prihranka? No teh 7 jurjeu bo na AC na hitrih ...prikaži več polnilnicah hitro porabu!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:28 22.maj 2024.

    Sem zadnjič videl enega tipa s teslo,kako je za avtom s 500 konji “divjal“ po avtocesti 110 km na uro

    • 4krogci 08:54 22.maj 2024.

      Vozniki tesl so ze tko in tko veliki posebnezi….tko nekako kot bozniki BMWjev (tisti 3-4 lastniki avta) in pa vozniki Dustera…teli te pa tud ce se peljes v porsu zacnejo prehitevat cetud grea malo cez omejitvijo…k oni pac majo najbolsi ...prikaži več avto in bodo dokazal da je bolsi 😂

    • LukaMB 22:17 22.maj 2024.

      Voznik Tesle ne more vzdrževati hitrost niti 140 ali 150kmh dolgo časa, ker bo baterijca pregorela, hitro lahko nabije do 300kmh, potem pa lahko obišče samo še bližnjo polnilno postajo, če mu rata sploh priti to tia. Rang in doseg ...prikaži več električnih je tako majhen, da je izguba časa že to, če samo pomisliš o nakupu električnega avtomobila.

  • 4krogci 08:49 22.maj 2024.

    Avto smo zaupal sodelavcu ki ima klasiko bencinarja mustanga z 2.3 ecoboost motorjem…. Ko da bi si kupu ferarija pa v njega dal 1.0 tsi motor je to!!

  • Toma 11:05 22.maj 2024.

    Spet bi radi kao prodavali. Če jih obiščeš kot resni kupec te pa ne šmirglajo. Marš!

  • sandi76 20:18 22.maj 2024.

    Podaljšan doseg - pa 250km ? No , ja , ne vem , kaj je tu podaljšano !

    • LukaMB 22:16 22.maj 2024.

      podaljšan je idiotizem zelene mafije na oblasti

  • LukaMB 20:57 22.maj 2024.

    Manjša baterija je prednost? Najboljš da kar brez baterije kot do sedaj, tako je.

  • tripike 21:30 22.maj 2024.

    Iskreno sočustvujem s sodelavcem, ki avta ni mogel parkirati v službeni garaži ampak na zunanji polnilnici. To o tem, komu bo bo v prihodnosti pod zelenimi pogoji še dano voziti pove čisto vse! Poleg seveda vsakodnevnega ponavljanja nove mantre "manj je več".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.