Slovenija
5508 ogledov

"Referendum o Natu ne bo točka, na kateri bi lomili koalicijo"

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 14:36 23.julij 2018.

    Nije Lukec nor,nori so tisti kateri so ga volili

    • smuc 15:47 23.julij 2018.

      +++++++++++++ se že delajo norca iz svojih volivcev. Prav jim je.

  • alen009 13:58 23.julij 2018.

    Tale ni čist gladek res ne.

    • kapibara1 15:20 23.julij 2018.

      Je glade, je.. še spoliran, za to se pa nič ne prime..

  • urska69 13:53 23.julij 2018.

    Obup. Čisti kljukec...

    • smuc 15:54 23.julij 2018.

      Levica se nikakor ne more primerjati z N.Si saj je moralno zelo oporečna in širi razvrat. Je tudi izključujoča in se dela norca iz svojih volivcev!!!!

    • mph 17:15 23.julij 2018.

      @smuc, khm, kakšen konkreten razvrat pa širi? Ah, ja, saj res, pravice za delavce, javno zdravstvo, ...

    • urska69 17:27 23.julij 2018.

      In potem svizec zavije čokolado... :) Najbolj se širijo v žepe, saj so prisesani na državne jasli. Mi ni jasno kdo to voli??? Same neuresničljive obljube...

  • mirror 17:12 23.julij 2018.

    Za vstop v vlado in ministrsko mesto se namenoma pozabi na vse predvolilne obljube, s katerimi je Levica prepričevala in pridobivala volivce, tudi z izstopom iz NATA. Vsi na levi ste isti. Samo za svojo korist, privilegije in nobenih sprememb, ...prikaži več za državo pa vam sploh ni mar.

  • klincek 14:12 23.julij 2018.

    Vse za oblast.

  • janez60 15:50 23.julij 2018.

    Tudi Selška dolina ima prav tako kot Poljanska svojega kljukca, Poljanska Mahniča ki mu mama še vedno menja plenice, Selška pa Lukca nad kljukca.

  • Avatar čavez
    čavez 16:28 23.julij 2018.

    Imamo v Sloveniji sploh kakšne šole da taki zabitki prihajajo na oblast.

  • JUTRIBOLJŠEBO 14:15 23.julij 2018.

    Lukec - kljukec bi še lastno mater prodal, le da bi ga strici vzeli k sebi !!

  • Rafaeluss 14:33 23.julij 2018.

    Sem napisal, sedaj bodo pristali na vse in ko postanejo s Šarcem glavni pa bo hec. To stavo sem gladko dobil, saj ko si pred mesec ko so bile volitve malo sešteva je bila zadeva JASNA. Ali je Nova Slovenija ...prikaži več se malo pošalila ne bomo nikoli zvedeli. V vsakem primeru letos Janez ne bo MANDATAR, kar je dobro saj se po tej agoniji ki bo sledila res več ne bodo mogli zgovarjati na g. Janeza Janšo kot večnega KRIVCA. Naj živi rdeča zvezda, Svetlana in kućan in KPJ. Hej brigade hitite se več jih ub.....

    • kapibara1 15:22 23.julij 2018.

      Če je pa to cilj- rdečih, naj začnejo pri sebi.. kot samomorilec, ki prej ubeij druge.. ZA-KAJ ??

    • mph 17:13 23.julij 2018.

      @rafaeluss, politika, ne vem, če ti je to jasno, je sklepanje kompromisov. Razen, če uspe ena stranka zbrat vsaj 46 glasov. Po tvojem, bi morali zdaj čisto vsi stat na svojem bregu in se obmetavat s kamenjem?

    • Rafaeluss 17:16 23.julij 2018.

      mph, kaj ni meni jasno, meni je jasno da se levi s desnimi nočejo pogovarjat in sploh ne razumem kaj meni hočeš povedat.???

  • miho 14:29 23.julij 2018.

    Vroče želeč oblasti, ki je ni zmožen. Ne vem, komu, razen zaljubljenim ženskam in morda še kakšnemu zaljubljenemu geju, je ta Lukec všeč.

  • Dedy 15:43 23.julij 2018.

    MLEČNEŠ KOMAJ ČAKA, DA VSTOPI V VLADO

  • joza 20:10 23.julij 2018.

    Butale pač,ni kaj debatirati dalje

  • Avatar jezeran
    jezeran 18:46 23.julij 2018.

    Marsikje bodo morali požreti svojo besedo od volilcev, če bodo hoteli v vlado. In potem imamo levico isto kot v Grčiji, ki je pojedla vse besede ki jih je dala svojim volilcev na začetku

  • Mia_McVicars 17:13 24.julij 2018.

    Z lahkoto opravljam vsako uro 192 € do 258 € samo z enostavnim delom od doma. Prejšnji mesec sem opravil 32847 EUR iz te službe. Neverjetno in preprosto delo in reden prihodek od tega je neverjetno. Predlagam vam, da se ...prikaži več zdaj pridružite tej nalogi kot delno in zaslužite več kot polni delovnii čass, tako da sledite tej povezavi. ..... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • Avatar praufo
    praufo 14:43 23.julij 2018.

    "Če se uskladimo pri drugih ključnih zadevah, kot so plače, pokojnine, zdravstvo, okolje" ... mnogo večji in dražji problem, kot pa NATO ... če hočeš raji dat, je treba nekje vzet iz žakla, ki se nafila ... torej gospodarsvo, če ...prikaži več pride levica na oblast, se bliža pogrom, jemali bodo, zato, da bi bili vsi čim bolj enaki - enako revni ... izjeme pa ostanejo nedotaknjene ... torej višji davki in nič drugega

    • kapibara1 15:23 23.julij 2018.

      In taki težijo Bagatelu+ drugim, da naj dobiček delijo ..

    • Avatar MS
      MS 16:04 23.julij 2018.

      1) UMAR Urad RS za makroekonomske analize in razvoj Napoved gospodarskih gibanj 2018 Visoka in široko osnovana gospodarska rast se bo letos nadaljevala (5,1 %), nadaljevanje ugodne konjunkture pričakujemo tudi prihodnje leto (3,8 %). ------ Za plače pokojnine zdravstvo dobre ...prikaži veče perspektive za dve leti vnaprej!

    • Avatar MS
      MS 16:06 23.julij 2018.

      2) Kaj si misliti o medelih ala praufo ki bi še kar zavirali sanacijo zdravstva in onemogočali boljši standard slovenskem ljudstvu!

    • Avatar praufo
      praufo 16:27 23.julij 2018.

      od leta 08 imajo oblast levičarji, pahor (ki je odstopil), bratušek (ki je odstopil), cerar (ki je odstopil) ... 10 let se ukvarjajo z zdravstvom (pa še poprej 15 let)... aja, kriv sem pa jaz, ker zaviram sanacijo ... res je, kriv sem!

    • Avatar praufo
      praufo 16:31 23.julij 2018.

      le kaj bo potem, če se gospodarska rast ne bo več višala hmm??? se bodo potem pokojnine zmanjšale ? ne vem če bo šlo ... na ekonomijo se odlično spoznaš, po levičarsko, ko zmanjka, vzamemo, ali pa dvignemo davke in ...prikaži več to je to, simpl ko pasulj

    • mph 17:12 23.julij 2018.

      @praufo, smo ti že večkrat razložili, da kar so ne-SDS imeli težav, je bilo na račun predhodne vlade. Bili so kar dvakrat na oblasti, naredili nič, iz šol so spravili osvobodilno vojno (da otroci več niti vedo kdo je Hitler, ...prikaži več če kje vidijo sliko), razdelili pol narodnih bogastev cerkvi (ki zato tako intenzivno lobira za njih), ustvarili pogoje za tajkune, .... sem še kaj pozabil? No, saj vem, da boš drugič spet isto govoril, pa vendar ....

    • mirror 17:19 23.julij 2018.

      Mene pa zanima, zakaj vsak naš predsednik vlade (tudi Bratuškova), takoj ko je izvoljen odhiti k papežu na sprejem. To kaže, da levica le ni tako skregana z RKC, kot nekateri tu hočejo prikazati.

  • albert48 07:03 24.julij 2018.

    veliko očetov kilav otrok beri vlada

  • mph 17:14 23.julij 2018.

    Prav smešno koliko pljuvanja čez kompromis, ki so ga pri levici pripravljeni podpreti, ko pa je Janezek in njegov oproda pa izjemen politik, ki ga spodnašajo ostali. Uau.

  • matermila 22:34 23.julij 2018.

    Mogoče je celo dobro da ti veleumi(ki so že vsi po vrsti enkrat odstopili)sestavijo vlado in bojo pocrkali kot fsrani golobi.V letu dni bo vse hudič vzel.Že zdaj so glavni akterji skregani med sabo,kot otroci v peskovniku.Upam da bo po ...prikaži več padcu te ignorantske vlade Slovence srečala pamet.Resnično upam.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 15:53 23.julij 2018.

    Še malo pa bo z Janšo.Slabši kot kaka druga stranka.Samo napihovanje blablabla.. Žalostno za volilce,so mislili da se jim je Marija prikazala,pa kurc kot vsak drugi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.