Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
24735 ogledov

Koliko boste plačali, je odvisno od tega, kje živite

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 06:36 09.maj 2024.

    To bi morala kriti država..in potem se čudite, ko te odpadke srečujete v naravi, kreteni

  • kodo666 07:15 09.maj 2024.

    tko k so ze napisali...ne se čudit k bo kupc tega nekje v naravi.

  • sandi76 08:27 09.maj 2024.

    Vsako zaračunavanje odpadkov na odlagališčih je bedasto. S tem se samo spodbuja črno odlaganje v naravi. Namesto, da bi bilo urejeno odlaganje še nagrajeno, saj tisti, ki urejeno pripelje nevarne materiale na odlagališče, dela večkratno korist.

  • hpet 08:18 09.maj 2024.

    Vprašajte deponije kaj potem oni naredijo s tem. Jaz sem dobil odgovor, da prodajo na Madžarsko, kjer to zmeljejo in zmešajo v asfalt. Torej naredijo iz tega biznis + zadeva se vrne v okolje (asfalt se obrablja, melje za nasutja ...prikaži več ipd.). Torej najprej jim plačaš za varno odstranitev potem pa dobiš to nazaj v drugi obliki.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:12 09.maj 2024.

    Pokličeš komunalo za kosovne odpadke in problem rešen,pa omeniš jim kaj imaš za odpeljat.

  • Enzgg4 09:54 09.maj 2024.

    Jaz sem imel nerabljene in sem jih prodal. Je kupec rekel, da bodo dobre za štalo pokrit.

  • rd2dmk2 07:20 09.maj 2024.

    moja izkušnja. pred 15 leti se se lotil tega projekta. in po vseh predpisih, ki so tukaj navedeni. rezultat. ko sem oddal moje "salonitke" jih je stroj odpeljal na sredo deponije, in se zapeljal čeznje. pa še dons firma , ...prikaži več, ki to sprejeme in obdeluje odpadke deluje.. ljudje pa.. no ja, dohtarji morajo nekaj počet, ne morejo cel čas sam nam vbrizgavat strupe v obliki nepreverjenih cepiv. morajo še koga mal obsevat in filat z kemoterapijo pa magar za brezveze. rak se pač ne pozdravi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.