Magazin /magazin/vip
176290 ogledov

Kmetija: Karin je shujšala, takšna je danes

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:37 24.januar 2022.

    To pa je že kar lepa spremembica. Le tako naprej!

  • Ulrich Schaffer 15:43 03.februar 2022.

    Ja kam je pa shujšala, mal poglej v trenerski z veliko ritjo kot vogal in svina debela, vi pa shujšala. Vsaka je že duha z 80 kilami. Povejte 2 dni ni jedla in je vse odpadlo iz je. Shujšala,, 😀😀😀😀 kam pa ??

  • MK 15:39 24.januar 2022.

    meni je tole še vedno špeh bomba.... javi se ko boš 50kg dol

    • tjasa38 19:33 24.januar 2022.

      javi se ko boš mel/-a bolši attitude

    • MK 20:56 24.januar 2022.

      ne rabim. srečno poročen, z ženo veliko športava in malo manj žreva zato me to ne gane. nisem jaz futral te Karin in ji z lopato v usta in rit tlačil

    • papak 22:52 24.januar 2022.

      Pa dobro vseeno malo kulture ne škodi. Nekaterih se vse prime in zelo težko kile dol dobijo. Lahko bit pameten ko maš dobre gene.

    • MK 08:53 25.januar 2022.

      ej moj ljubi papak, nič se te ne hitro prime. treba se je gibat in manj žret in pit. malo discipline imet. ne norčujem pa se iz ljudi, ki imajo težave zaradi bolezni ali drugih prirojenih težav, tudi če imaš ...prikaži več bolj kvadratne boke in stegna zaradi genetike ne bom nič rekel vendar pri tej mladi punci pa je očitno, da ima problem z žretjem.

    • Avatar jate
      jate 21:56 25.januar 2022.

      MK očitno ti šport škodi na psiho,mi deluješ NARCISOIDNO...kaj nuca lepo telo ko nimaš srčnosti(kulture),SICER PA PODPIRAM GIBANJE ,ZDRAVA PREHRANA ITD,

    • MK 10:20 27.januar 2022.

      KDO SVOJO debelo rit kaže na netu? jaz ali ona? Kdo je tu narcisoiden? jaz ne. Če je pa baba toliko butasta, da se kaže na netu, potem pač jokat ne sme, če jo komentiramo. Pač ostajam pri mnenju, da ...prikaži več naj se javi ko bo dala 50 kg dol.

    • Avatar jate
      jate 18:40 27.januar 2022.

      gre se za žaljiv način izražanja svojega mnenja osebno do te ženske Karin,drugo če posplošuješ ali če komentiraš politiko ,tudi sama izrečem kako kletvico glede politike cepljenja ,kar tukaj nema veze itd. da se do žensk tako obnašaš mi marsikaj ...prikaži večaj pove o tebi, prijetek tek v naravi ti želim in predvsem JOGO. LEP POZDRAV.

    • MK 20:49 27.januar 2022.

      uživaj mala. PS: #cepise

    • Avatar jate
      jate 12:45 28.januar 2022.

      ne bom se cepila,to je moja odločitev

    • MK 11:17 29.januar 2022.

      Fejsbuk antivaxerka? Ki mislj s svojo glavo in posluša Wernerja. Ps: Saška je rabla kr orng rehabilitacijo po Covidu. Sem jo srečeval na Soči, kasneje so jo dal na Golnik. Reciva da še par let ne bo pela... če bo ...prikaži večbo sploh kdaj. Je pa srečna, da je še živa. Je pa cepljena po novem.

    • papak 22:02 30.januar 2022.

      Kakšne veze pa ima cepljenje s tem člankom. Vam cepilcem se je čisto odpeljalo.

    • Avatar jate
      jate 09:17 31.januar 2022.

      eto vidiš,papak tako je to ,ko jim cepivo udari v glavo namesto v imunski sistem,res je kaj ima ta članek o debelosti veze s cepivom,? in pol ko ne vedo več kaj bi napisali ti reče" #cepise " ma kr neki

    • MK 20:06 31.januar 2022.

      boga jate. sam da nisi ti ta debelorita?

    • Avatar jate
      jate 20:43 31.januar 2022.

      mk za svoja leta in 2x rodila imam lepšo postavo kot kaka mladenka pa se vendarle ne norčujem iz njih,zakaj mišliš da sem debelorita? a te mučim,a bi me rad videl al kaj?

    • MK 12:37 01.februar 2022.

      ja, če že ponujaš. pošlji link. zakaj se norčujem? a ti res povem? zato ker so vsi danes samo še občutljive snežinkice. noben ni več dec, noben ni več baba. otroci dobijo prvi šut v šoli in se grejo obesit. ...prikaži več. ker jih starši zavijajo v vato, ker zaradi online prepirov si režejo roke, zabadajo igle.

    • MK 12:37 01.februar 2022.

      e zato. nekomu v službi poveš, da je zasral, da naj se drugič bolj potrudi in mu rečeš, da če bi pol toliko časa kot je porabil za branje facebooka dal v delovno nalogo bi naredil genialno pa te toži ...prikaži več za mobing. vse samo pravice, dolžnosti nobene.

    • MK 12:39 01.februar 2022.

      in ker smo pred 20-leti pač vedeli katera je debela, katera je malo bolj okrogla in kera je špehbomba. in marsikateri je ta oznaka pomagala, da je kaj iz sebe naredila, da je spremenila odnos do svojega telesa, se malo ...prikaži več potrudila in se spravila v formo. danes bomo našli tisoč in en razlog, da bomo bajse zavijali v vato in ji pripeli drug simpatičen nadimek. in potem bo nekje slišala da je bajsa in se šla vrčt iz mosta.

    • MK 12:40 01.februar 2022.

      starši nehajte zavijat svoje otroke v vato, povejte jim kje so naredili narobe, povejte jim da so napake, da se iz njih naučimo, da napredujemo, da brez dela ni jela in da influenserstvo ni poklic, četudi od tega lepo živijo nekaj časa.

    • MK 12:40 01.februar 2022.

      no fotke mi pa le pošl. al pa link do IG ali FB

    • Avatar jate
      jate 18:02 01.februar 2022.

      ko prideš v kp lahko gremo na kavo ,fotk pa ne pošiljam

    • MK 18:33 01.februar 2022.

      Opa. Pridem. A v Kapetanijo?

    • Avatar jate
      jate 08:16 02.februar 2022.

      da, poleti ko boš na morju,

    • MK 15:48 05.februar 2022.

      Jaz grem vsak mesec dol na sprehod. Napiš mi cifro da se zmenva 😁

    • Avatar jate
      jate 06:51 06.februar 2022.

      ne dajem javno kar tako cife

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.