Slovenija
14550 ogledov

Klakočar Zupančičeva razume stisko teh družin. Zagotovila je podporo.

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 16:37 11.julij 2022.

    Ja država špara na otrocih, zablujene hribolazce pa vsak dan rešujemo s helikopterji zastonj . Za bruhati.

  • eminenca 16:35 11.julij 2022.

    res me zanima, če ji je že kdo povedal, kje je v službi, oz. kakšno službo ima, če jo ima ... zakaj ne bi še jaz malo zaćivkal, jest tud slabo shajam skozimesec ... imam lepo ime, ampak sem zelo ...prikaži več na nitki ... a mi lahko pomaga ... res bi bilo lepo

  • Avatar Minovak
    Minovak 17:01 11.julij 2022.

    Nihče vam ne more dati več, kolikor mi lahko obljubimo. (Večni slogan levičarjev)

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:23 11.julij 2022.

      isti slogan je za desničarje,samo ko je kaj narobe se blati levičarje,drugače je ena in ta isti šmorn.Dokler tako razmišljate bo tako kot je,samo ovce še verjamete v te pravljice .Mafija parlamentarna drži skupaj,to se spet po volitva vidi ,še ...prikaži veče neizvoljeni so celo na vladi

    • Ender3 18:31 11.julij 2022.

      Minovak morda poznaš razliko, ko nam politiki obljubljajo in kadar nam lažejo. Slednje je, orodje desničarjev in ne samo slogan.

    • jakec1575 20:32 11.julij 2022.

      Tvoj desnicar je dal 1mrd za neutemeljene covid dodatke. Pa 60mio za slusalke

  • eminenca 17:27 11.julij 2022.

    jah zdej ko ni kakšne parade s plesom, je treba biti socialen, čeprav bi za začetek lahko poskrbela z asvoje otroke ... nos vtika , kjer ni niti najmanj potrebno , lahko je človek sočuten in še kaj, ampak , ...prikaži več ne vem kako naj to razložim ... želim si človeka na svojem mestu, al pa rečemo ko jebe to državo, pa naj vsak po svojem muti ... obstajajo določene inštitucije ... tako čivkanje pa ne bo prineslo sprememb, naj dela za kar je poklicana, če je sploh

    • Ender3 18:38 11.julij 2022.

      eminenca takšnim, kot si sam ni do sprememb, ker si še premlad, da bi vedel kakšno breme za družino in družbo so takšni otroci..Nacizem, je imel zanje radikalno rešitev.

    • Dusan12 19:35 11.julij 2022.

      Vedno se najdejo rešitve, ti End te štose dobro poznaš sicer te pa jebajo leta, ko si …….

    • eminenca 19:49 11.julij 2022.

      gospa naj se ukvajra s svojo službo, ostalo bodo opravili drugi, upam, da nima preveč časa kot borči ... se strinjam, da potrebuje pobliciteto zaradi vololitev, dobr je, naj se kaže vse povsod .... se opravičujem , vsak glas šteje

    • Svobodnež 19:59 11.julij 2022.

      Eminenca, a boš sedaj mogoče trdil, da ste ti, Dušan in vama podobni modeli POKLICANI, da ves čas serjete po vladi, ki ji ni bilo omogočeno NITI DNEVA MIRU, čeprav je neko nenapisano pravilo, da se novi vladi da STO ...prikaži večTO DNI MIRU. Ob tem mirno spregledate, v kakšno sranje nas je spravila prejšnja oblast, ki je takoj pričela podlo metati polena pod noge novi vladi, da bi jo čimbolj onemogočila.

    • eminenca 20:07 11.julij 2022.

      to so tvoje nebuloze, nimajo zveze z vsebino, oni v vladi in ne rabi miru, prejpnja oblast je pa pase ... zakaj bi zgublal čas ... a po tej vladi oa ne boo zgublal čas ... godpa naj dela svoje ...prikaži veče posle, ker se toliko ukvarja z redmo , dz ... to bo delala

  • jakec1575 20:30 11.julij 2022.

    Namesto hebenih slusal za najstnike bi 60mio ponucal za to paliativo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.