Svet
99 ogledov

Kazen za objavo policijskega vozila na “invalidu”

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:08 17.avgust 2015.

    Aha se prav se na noben problem ne sme opozorit ker s tem širjenjem resnice lahko "ogrožaš" čast nekoga in s tem njihovo življenje. Živela demoktatura!

  • Simon Dekar 21:40 17.avgust 2015.

    njihova čast da je načeta?ssNE NE NE, slabo se je izrazil; oni časti sploh več nimajo, tako zelo je načeta ta čast policistov. Policisti s takimi dejanji in globami samo pljuvajo v svojo skledo, državljani jih vidimo kot nebodigatreba in ...prikaži več ne kot nekoga, ki te varuje.

  • stanekos 23:47 17.avgust 2015.

    Nečesa, kar sploh nimaš, ne moreš izgubiti.

  • Janez_53 00:03 18.avgust 2015.

    Govora je o ŠPANSKIH POLICISTIH!!! Neumno, da nekdo, ki ni v stanju razumeti enostavnega članka, potem komentira ta članek, čeprav mu ni jasno niti to, kje se je dogodek zgodil!!!

  • Janez_53 00:05 18.avgust 2015.

    Pri nas še nimamo takega zakona.

  • miho 08:23 18.avgust 2015.

    To, da s policijo ni dobro češenj zobati, velja vsepovsod.

  • Papaja Popi 09:56 18.avgust 2015.

    Velikokrat se tudi pri nas vidi podobno parkirano vozilo policije.

  • Igor Đukanović 12:10 18.avgust 2015.

    Saj pri nas ni nič bolje. Meni je na telefonu dežurajoči policist odgovoril, da policijsko vozilo, ki sem ga prijavil, obravnava prometno nesrečo in ni v nikakršnem prekršku. Zanimivo. Na avtobusni postaji je bilo parkirano le eno vozilo in sicer ...prikaži večcer policijsko. V njem policistov ni bilo.

  • Igor Đukanović 12:14 18.avgust 2015.

    Na neki mednarodni konferenci me večina kolegov ni razumela, ko sem zbijal šale na račun policije. Nekateri imajo bobije...

  • Igor Đukanović 12:15 18.avgust 2015.

    Napis na policijskem avtomobilu je v slovenščini... Domnevam, da registrske tablice niso fotografili zaradi določil o varovanju zasebnosti. ;)

  • Optimus 14:42 18.avgust 2015.

    Fotografija je iz arhiva 24ur - piše,posneta za Bežigradom - stadion.

  • Senior 15:40 18.avgust 2015.

    POLICAJ JE BOG IN PIKA!!!

  • zdrej 11:26 18.avgust 2015.

    To, da policija rabi/mora imeti določene privilegije, določa že narava policijskega dela. Problem se pojavi, ko policisti to izkoriščajo. Glede na samo argumentiranje predstavnika policije bi nadaljeval na tujih sodiščih zoper policijo. In sicer, da dokažejo te člene. Če ...prikaži veče jih ne vrnejo kazen in še 10x na moj račun + kazen vsem pristojnim (policistu zaradi zlorabe pooblastil, tistemu, ki je določil kazen za malomarno delo, ker ni preveril upravičenosti oz. tega naredil kot je treba in), da bi se naučili reda. 10x pa zato, da bom potem iz tega denarja plačeval kazni, ki bi me doletele v primeru maščevanja policije!

  • principiumnovum 10:34 19.avgust 2015.

    No, takšen zakon bi potrebovali tudi pri nas. Ta neoliberlna perverznost, ki spodbuja omejevanje in oviranje policijskega dela, ščuvanja javnosti proti njim, širjenje govoric in laži, je šla že predaleč. Neoliberlna gamad privatizira deževnico in podtalnico, da bomo kmalu verjetno ...prikaži več račune za podtalnico plačevali celo Kokakoli in podobnim usranim korporacijam, naš šolski sistem pa ni sposoben plasirati ljudi, ki bi znali razmišljati s svojo glavo. A butci res mislite, da so policisti vaši sovražniki, da se toliko obremenjujete z njihovim delom? Vsak dan lahko berem neko širjenje laži, podtikanja in negativno kampanjo proti policistom in to samo zato, ker nimamo kvalitetnih novinarjev, ki bi nam odpirali oči z članki o realnih težavah, lokalno ali globalno. Niso krivi policisti, tudi pokvarjeni politiki ne. Krivi so neumni novinarji, ki ne opravljajo svojega dela in poslanstva. Ravno zaravi vas, nesposobni pisarji, ki se imate za novinarje, bomo kmalu plačevali davščine tudi na zrak, ki g

  • TOLAR 17:12 18.avgust 2015.

    Lej našo drugo državo ki fejst užame BARABEE

  • Igor Đukanović 12:12 18.avgust 2015.

    Še ena zabavna anekdota. Ko sem nekega drugega policista vprašal, ali je OK, da daje slab zgled in parkira na avtobusni postaji, zato da mu je bližje do bankomata ter ga pri oslovil z njegovo na uniformi zapisano službeno številko, ...prikaži več, me je legitimiral. Da "tudi on ve, s kom se je pogovarjal"... ;)

  • principiumnovum 22:30 21.avgust 2015.

    Saj so te razumeli, verjemi mi. Verjetno pa nisi opazil, da se niso mogli načuditi, da si sploh dobil vikend izhod iz psihiatrije in dovoljenje za potovanje iz države.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.