Svet
2611 ogledov

Sodni dan: "Preživeti moramo do torka"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 15:24 16.september 2024.

    Bo vsaj manj denarja za vojno v UA !

  • Nelaži 09:39 16.september 2024.

    Vremensko vojskovanje je poleg injekcijskega vojskovanja zelo dober biznis. EU vsako leto za zapraševanje in zastrupljanje neba porabi okoli 70 milijard evrov. Nič bolje ni v ZDA. Kennedy je obljubil, da če bo zmagal Trump bo tudi konec zapraševanja neba v ZDA.

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:25 16.september 2024.

    Spet ga je naje**l reven narod

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:18 16.september 2024.

    Slike iz poplav v bosni pred leti

    • h4ck3r 08:50 16.september 2024.

      Nisem vedel, da v Bosni govorijo češko...od kdaj je to?

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:55 16.september 2024.

      Niso vse spodnja je ziher ,novice iz fotelja so narejene tako ,da jim brezpogojno verjameš a ne.Jaz vem da ni tako kot pišejo,ali pa preklemano vremenski portali oz satelitski posnetki lažejo in samo novinarji imajo prav.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:56 16.september 2024.

      Pa tudi drugi članki so vsi s simboličnimi slikcami ,tako da ta novica ni čisto nobena izjema.

    • h4ck3r 11:16 16.september 2024.

      Nick? Vir prosim. Glede na to da je veliko slik podobnih, tako iz bosne, kot slovenije in kitajske, lahko kar hitro zamešaš. ;-) Sicer pa si očitno eden izmed tistih, ki ostaja teoretik, dokler ne vidi vode v lastni dnevni ...prikaži več sobi, pa verjetno bi še takrat pomislil na manipulacijo preko kakšnega 5G signala. Hjao ta internet nas bi naj naredil pametnejše in nam olajšal življenje...

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:38 16.september 2024.

      Kdo pa pravi da ni poplav,so razlivanja in podobno,samo o slikci sem napisal,beri novice še od tam pa boš vedel bolj točno,si samo tip ki ne zna ničesar na googletu najti,pa se bentiš za brez veze.

    • h4ck3r 14:22 16.september 2024.

      Verjamem samo dejstvom, kar pa je v tem primeru samo članek s to sliko iz tistega obdobja. Google Lens pa tudi ne najde nič ujemajočega samo približke, ki sem ti jih že naštel ;-)

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:30 16.september 2024.

      Ti preverjaš moj komentar,nisi pa dojel,da je vse skup smisel teh novic oz. jim je skupno delanje panike in strašenje folka,pol pa kakor je, enkrat je res ,enkrat ni res ,oz. vse prenapihnjeno ,zakaj bi pa verjel če so že ...prikaži veče 1000x mimo usekali .Nisem vajen tega,ker v starem sistemu je bilo to prepovedano in ko je prišlo opozorilo,je to tudi veljalo,zdaj pa krneki je in ni,nema veze ,samo da se klika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.