Avto
2704 ogledov

Kam bi pa vi namestili boljši par pnevmatik - spredaj ali zadaj?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:32 03.oktober 2024.

    Na pogonska kolesa, sicer pa ni "boljšega para", ker se kupujejo vse štiri naenkrat. Kdor nima za gume naj si kupi cenejši avto..

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:15 03.oktober 2024.

      No čist tako,kupiš par in voziš temu primerno,ne pa kot Fitipaldi,važno da veš kaj imaš pod sabo.Drgač pa itak je najboljš da vsako leto menjaš nove gume ,pa je ziher.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:40 03.oktober 2024.

      Je tako. Boljši kot je šofer, slabše gume lahko vozi.. Žal je v praksi pogosto obratno :D

  • mph2 08:22 03.oktober 2024.

    To sem počel 40 let nazaj, no so počeli vulkanizerji ... že vsaj 30 pa ne, ko so gume dotrajane, čeprav samo en par, zamenjam VSE. Ob zavorah so gume najbolj pomemben del vozila in tam zagotovo ne bom reskiral.

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:17 03.oktober 2024.

    Jaz imam razlog da menjam zadnje na prve zgolj zaradi obrabe ,pomembno je samo da veš kaj voziš in da se zavedaš da niso več ravno nove

  • Toma 07:08 03.oktober 2024.

    Če hočeš, da ti spodnaša rit kar zadaj! Sem se pred desetletji odpravil na 1000 km dolgo pot in pred turo zamenjal gume zadaj. Samo 1x in nikoli več v življenju!!! 1500-2000 km avto pleše kot levak!

    • mph2 08:24 03.oktober 2024.

      Ti dam minus samo zaradi levakov, se mi zdi noro, da nekateri ne morete iz svoje kože, da ne bi politiko vpletli čisto povsod zraven. Zato pa smo danes kjer smo.

    • Toma 09:14 03.oktober 2024.

      Govorim samo čisto resnico, ki jo večina ni sposobna dojeti ;-)

    • mph2 10:35 03.oktober 2024.

      @toma, ne dvomim, da ti res MISLIŠ, da razumeš resnico. :-) Kot vsi verniki sicer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.