Avto /avto/iz-druge-roke
26250 ogledov

Kupujete rabljenega? To so najbolj zanesljivi avtomobili

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marjan58 13:13 02.december 2023.

    Če no Volkswagen je nekaj narobe z anketo

  • 4krogci 13:39 02.december 2023.

    Ja pa ja de! Golf sportvan se kvari na veliko...golf 7,5 radira robove sprednjih gum, tko da ze s tega vidika nemore bit na tko visokem mestu!

  • mph2 15:44 02.december 2023.

    Skoraj 15 let Kia in naslednji bo tudi Kia. Prej pa razno razno, Nemško, Francosko, novo, rabljeno, .... katastrofa. No, morda se je tudi tam kaj spremenilo po 15 letih ampak ne vidim prav nobenega razloga, da bi spet eksperimentiral. ...prikaži več V teh letih na raznih ne vem, če sem 3 žarnice menjal, imel en servisni preventivni vpoklic, ... in to je to.

    • mph2 15:46 02.december 2023.

      Hmm, čas beži, ne 15, skoraj 20 let sem pri Kia. :-) Ostalo velja.

    • Yanez 19:55 02.december 2023.

      Pri meni podobno. Tretja rabljena KIA zapored in tudi naslednja bo KIA...

  • djdj 17:49 02.december 2023.

    Saj še ni 1. april. VW, Audi stalno crkujejo in armaturna sveti kot Božične lučke. Suzukiji vsi gnijejo(podvozje), enako Honda Jazz... Kupljena "raziskava".

  • marjan58 13:17 02.december 2023.

    ADAC je zanimiv, 1x se je novi Mercedes A prevrnil na poseben testu, pol se je pa kakor tudi Dacia Logan, Renault je velika firma in ADAC se je moral opravičit Dacii, ampak rabljen pa ne more noben biti boljši od Volkawagna

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.