Slovenija
16 ogledov

Kako skrbite za svoje srce?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jože Sukič 10:44 29.september 2013.

    Samsem čakal na pregled od Decembra 2011 pa imam srčno popuščanje in to v MurskiSoboti. Apeliral sem na Ministrstvo za zdravje, da je to nedopusno, da je tako dolga čakalna doba.Ni denarja za zdravstvo--pri ns pa Madžari, kateri ...prikaži več so zatajili Slovenstvo za luksoze -veselice ,izlete, nagrade spokradejo miljone €urov. cca 15 milj €Za tiste, ki sodelovali s Hitlarjem in ubijali lasni zatajen narod katerega so zatajili pa denar mora biti.

  • franke 11:10 29.september 2013.

    Tudi meni se zdi ta ti MOSTOVI niso kar tako. Namesto da bi dali porabskim Slovencem,pa si sami polnijo žepe.

  • Igor Đukanović 07:35 29.september 2013.

    Tudi v Sloveniji vse več ljudi trimčka. Tako več niti po vaseh ne padajo čudne pripombe, če tekaš, namesto da bi djelav. Prav tako opažam, da se z vse več sogovorniki spuščam v zanimive debate o hrani.

  • franke 08:54 29.september 2013.

    KAJ MI NUCA TO PISANJE, ČE ME ZDRAVNICA NOČE DAT NA ULTRAZVOK SRCA. PA JIH IMAM SKORAJ 62.

  • zefacveta 09:20 29.september 2013.

    Zdravniki imajo tiha navodila, da čimmanj ljudi pošljejo na preiskave, tisti, ki imajo veze inpoznanstva pa so privilegirani.

  • dragec 11:10 29.september 2013.

    Saj kriza dela nekaj dobrega - izvaja umetno asimilacijo, ne glede na starost

  • dd 11:25 29.september 2013.

    Dokler bodo Slovenci čakali, da jim bodo zdravniki pomagali se jim zelo slabo piše. Ti samo polnijo svoje in lekarniške malhe. Ker tableta ne ozdravi, ampak samo tiša simptome.Zato Slovenci pazite kaj pojeste, ker to se odraža v zdravlju.

  • smejka 13:45 29.september 2013.

    in pridelava hrane je umetna,tudi na podeželju,vsak ki premine ni več strošek za državo,zakaj potem podaljševati to

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.