Magazin /magazin/lepota-telo
2560 ogledov

Kako pogosto bi se morali tehtati?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 07:53 01.september 2018.

    Bedarija. Ravno obratno, čeprav vedno v raznih športih, sem pa imel obdobja, ko sem se zredil, predvsem po kakšnih poškodbah pa tudi sicer.EDINO kar me drži "na kratko" je ravno (skoraj) vsakodnevno tehtanje, kar počnem vsaj zadnjih 10 let redno.

    • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 10:48 01.september 2018.

      Odvisno od človeka. Recimo jst se vagam enkrat na pol leta. In potem sem čisto zafrustrirana, ko vidim, da imam premalo kilogramov, ker vem kaj lahko kmalu sledi. Namreč, težko jih držim nad 55 ne glede na to, koliko pojem. ...prikaži več V bistvu mi je pa najbolj važno, da se dobro počutim in imam dovolj energije ter kondicije (se ne zadiham po parkratni hoji par etaž po stopnicah). Ko me napade migrena, definitivno vem, da imam premalo kil.

    • mph 12:55 01.september 2018.

      Tudi res, je lahko odvisno od človeka do človeka. Ampak, če bi ti sproti videla, da greš dol (gor pa ti je jasno, da moraš it na račun mišic, ne na račun sala :-) ), pojačaš fitness, eventuelno več beljakovin, ...prikaži več .... Ko pa že omeniš migrene :-), meni je bil zmeraj en od sprožilnih faktorjev lakota. :-) Kar sem na keto je ta problem izginil v celoti, pa tudi sicer kar vem keto zmanjša precej večini število migren. In dejansko imam vseh glavobolov precej manj (razen tenzijskih, ma to je drugo).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.