Slovenija
2697 ogledov

Kaj se dogaja s cenami hrane?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri_ 21:24 27.december 2023.

    To kar mi mi tulimo že ve čas: Trgovska sodrga nas na debelo nateguje!

  • PaPajapopi 17:12 27.december 2023.

    Trgovci so res lopovi! Ne vem zakaj jim je treba prej sporočiti kdaj pridejo popisovat ? Če bi prišli nenajavljeni, bi bilo precej drugače ! In kdor pravi, da kartelnega dogovarjanja ni, laže in je podkupljen z strani trgovin. Kako ...prikaži več morajo biti nekatere stvari enake , do centa , v vseh trgovinah ?

    • oneh 17:38 27.december 2023.

      Le zakaj moramjo sploh popisovati cene. In to za tisoče in tisoče € vsak mesec. Še celo najbolj zabit levak z I.Q. okrog absolutne ničle sam vidi, kakšne so cene, ko stopi v trgovino. Imamo pa svobodo in levaki- a še plešete?

    • Ender3 17:51 27.december 2023.

      oneh👎 in zakaj moraš mladenič to komentirati, ko vsi vemo, kako se tvoj post konča. Težko je razumeti nekoga, ki živi s takšnimi frustracijami in jih kot, papagaj znova in znova ponavlja..

  • alojz73 19:12 27.december 2023.

    A ta komisija kupuje samo v času popisa?Če ne bi,bi videli,da so cene tudi 300% višje kot v času popisa.

  • Plavi-mil 11:03 28.december 2023.

    Podpisovali, če imate jajca, javno objavite uro in lokacijo,kje boste popisivali, da vam sledimo in kupimo to blago, pa da vidimo reakcijo trgovcev pri tem kartelnem dogovoru.

  • Plavi-mil 10:56 28.december 2023.

    Kaj se dogaja s cenami? Letijo v nebo. Danes sem iskal kruh po 0,19 centov, ga ni bilo, potem sem pa moral vzeti kruh po ceni 4, 80 EUR.

  • Idioti 15:48 28.december 2023.

    Ne kupujte več v Merkatorju , ker so Hrvati ukradli cel Merkator večinskemu lastniku , ki so mu pravice suspendirali na način , da je Rus in si po svoji ceni sami sebi prodali Merkator !!!!!!

  • Naklonsky 20:31 27.december 2023.

    Mr. Taubi pravi, da drastično padajo. Bo že držalo…,

  • Ender3 18:03 27.december 2023.

    To je načrtovano zavajanje javnosti kjer ima vsak v verigi točno določeno nalogo..In, ko en člen te verige popusti nihče ni kriv. Predsednica TZS M.Lah celo z zagotovostjo trdi, da so trgovci pošteni in krivi kupci, ki ne znajo brati ...prikaži več cen. In za inspekcijo je običajno veljalo, da pride nenapovedano samo popisovalci cen se morajo poprej najaviti..Ne vem kdo to določa vemo pa, kdo v vsakem primeru to prenaša in plačuje..

  • Idioti 15:43 28.december 2023.

    Vse jasno ! Ko pride čas popisa znižajo cene za 2 dni in jih takoj po odhodu popisovalcev sped dvignejo nazaj . Samo to je hotel povedati možakar in nič drugega . Vi ste se pa raspisali kot hudič. No ...prikaži več saj vas razumem , če ne boste napisali kontra članka možakarju , ne boste dobili reklam ! Jasno kot beli dan !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.