Slovenija
3917 ogledov

Janša napisal scenarij rušenja vlade, JEK 2 in SDS ter že imenoval Golobovega naslednika

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 23:21 23.oktober 2024.

    Temu bedaku se popolnoma blede. Izgleda da je Kučan njegova dosmrtna nočna mora. Kučana nobeden več ne šmirgla, a on še kar bluzi o nekih stricih iz ozadja.

  • popokatopetl 22:53 23.oktober 2024.

    Majke mi, majke mi, majke mi, v penzijo!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 22:43 23.oktober 2024.

    Janez si dejansko želi, da bi Logar in morda tudi Prebelič (zanj nisem čisto prepričan) dobila čim več glasov, da bi ob za Janeza sanjskem scenariju sestavil vlado z njima. Ostalih blodenj pa nima smisla komentirati.

  • FejstDogaja 21:41 23.oktober 2024.

    Predvsem je treba zrušit vsako vlado, ki bi se hotela lotit zdravstvene reforme. Zakon je pred vrati. Se kar mudi. V igri so hudi denarji in najhujši lobi v Sloveniji, ki kaže zobe. Da je Erika v službi rušenja vlade, ...prikaži več, se pa vsak četrtek bolj vidi. Janševe blodnje gor ali dol.

  • Liona 00:41 24.oktober 2024.

    Samske ženske čakajo na vas na -- Hot4.eu

  • ars 23:10 23.oktober 2024.

    Izberite naše vzdržljive in lepe talne obloge – ne glede na politično sezono, bodo zdržale leta! 🏠🪄 www.ars-domus.eu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.