Slovenija
2657 ogledov

Janša: "Čas je denar"

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • migi 14:35 09.julij 2020.

    haha...(tajm is mani)...dobesedno JJ....ko je Alenčica govorila (vi nid tajm).', se je pa posmehoval,,,itak pa njego shizofrenični ksiht pove vse,,,najprej jaz....dolgo nič......potem,če bom jaz tako hotel pa še kdo........

  • Ender3 14:09 09.julij 2020.

    Ivanu, je vseskozi pomemben, zgolj denar. Z njim si lahko plača volilce, volilne komisije, aktiviste, trole, protestnike, provokatorje....in za vse te, ga nikoli ni dovolj.

  • Avatar Leon
    Leon 14:01 09.julij 2020.

    Janša: "Čas je denar"..............Ne Janez ; OROŽJE JE DENAR ! Stari reki so umrli prav zaradi tega ker so se časi speremenili .

  • SVOBODA 14:14 09.julij 2020.

    Koliko je nakradel ima veliko časa baraba pokvarjena

    • marsal22 14:24 09.julij 2020.

      svoboda - ti si bolan ! Saj nima več življenj , da bo trošil nakradeno , enkrat v drugem življenju !

    • SVOBODA 14:40 09.julij 2020.

      Ti si pa butast ker nisi razumel poante

  • Decko 14:27 09.julij 2020.

    Se mudi čim več nakrast

  • Avatar ovca
    ovca 14:54 09.julij 2020.

    migi jajo ni shizofrenik, on je psihopat in narcis :) najslabše od najslabšega :)

  • Avatar Leon
    Leon 15:09 09.julij 2020.

    Prevarana Slovenija Domoljubje, zapisano z ničlami. Avtor: Matej Šurc

  • Avatar Leon
    Leon 15:10 09.julij 2020.

    V imenu države: Preprodaja (2. knjiga trilogije) Preprodaja Avtor: Blaž Zgaga | Matej Šurc

  • Avatar Leon
    Leon 15:09 09.julij 2020.

    V imenu države (1. knjiga trilogije) Odprodaja Avtor: Blaž Zgaga | Matej Šurc

  • Avatar Leon
    Leon 15:11 09.julij 2020.

    V imenu države: Prikrivanje (3. knjiga trilogije) Avtor: Blaž Zgaga | Matej Šurc

  • Avatar Leon
    Leon 15:11 09.julij 2020.

    Prevarana Slovenija Domoljubje, zapisano z ničlami. Avtor: Matej Šurc

  • Avatar Leon
    Leon 15:14 09.julij 2020.

    Branje za staro in mlado ! Enim v poduk ,drugim v pouk o zgodovini osamosvojitve velikega vodje .

  • Avatar Leon
    Leon 15:43 09.julij 2020.

    Nekdanji vodilni jugoslovanski tajni agent Božo Spasić: »Janeza Janšo je kot sodelavca Udbe zanimal samo denar!«...............https://insajder.com/slovenija/nekdanji-vodilni-jugoslovanski-tajni-agent-bozo-spasic-janeza-janso-je-kot-sodelavca-udbe

  • astibo8020 15:09 09.julij 2020.

    V skladu s tem se baraba tudi obnaša. V najkrajšem možnem času nagrabiti čim več javnega denarja.

  • Avatar praufo
    praufo 15:12 09.julij 2020.

    pa koga sploh zanima to blebetanje ? kaj ima državljan slovenistana od te pokvrjene EU, kjer se zbirajo sami povspetneži in ki ne vedo kako oropat narod katere koli države ... tako blebetanje je oslarija na kvadrat, poščijem se na ...prikaži več EU, zardi njih imamo manj prihodkov, vse je držaje, živlenje bolj komplicirano ... no medtem ko nekatri izbranci služijo 10, 15 jurjev na mesec ... ja za take solde se pa splača narod basat, če si dovolj pokvarjen

    • xtc 17:42 09.julij 2020.

      Saj nisi ti kriv, da je fotru taboljse po kolenih stekl...

    • xtc 17:46 09.julij 2020.

      praufo, po pomoti sem ti komentiral, komentar ni misljen tebi

    • Avatar praufo
      praufo 20:38 09.julij 2020.

      non capito, scusa ali I did not understand sorry ali ich verstehe nicht ...

  • Avatar praufo
    praufo 21:42 09.julij 2020.

    moram priznat , da sem prebukov, čeprav mi mozek dela, ampak ne vem kaj se mudi in kaj bi sploh radi, kakšni ukrepi spet, kaj, kaj , ne vem ... ko so nas začel farbat s to evropo, koliko dnarja ...prikaži več čaka tam gor in koliko lahko dobimo, sem pomislil samo na to, da tam gor v brukslu rastejo posebna drevesa, na katerih raste dnar, keš, šuške ... ne vem , zdej se je pa izkazalo, da ni tko, torej če ni takih drves , zakaj mi rabimo brukselčane in vse te lepo oblečene politike, ki so zapovrh drago plačani

  • Avatar praufo
    praufo 21:59 09.julij 2020.

    nisem vedel , da je treba masko tako lepo posvalkat, kot je na sliki 2, malo jo prežvečiš, potem jo daš gor, potem slika 3, spet po rokah ... ne vem NIJZ, je o taki uporabi pisal precej drugače in ...prikaži več nam celo pisno pošiljal letako, kako ravnati ... še enkrat se opravičujem , ker mi dela spomin, pa ramišljam , res škoda , da nisem večji butec

    • Avatar praufo
      praufo 22:14 09.julij 2020.

      aja, sem se zmotu ... NIJZ je slovenska inštitucija, tole je pa EU, ... mah moja napaka, seveda tam nimajo NIJZ, to je EU, tam tega ne rabijo

  • tudbognasvečnereši 17:10 09.julij 2020.

    Halo komunajzarji, jeseni bo svetovni test, kateri ljudje so najbolj butasti na svetu. Svetujem vam da se prijavite, saj na svetu nimate konkurence, ker je vaš povprečni IQ 10% pod šimpanzovim

    • xtc 17:39 09.julij 2020.

      Ja ja bo test, kolko ste jajceglavci prizadeti...

    • Avatar praufo
      praufo 20:54 09.julij 2020.

      kdo pa so to komunajzerji?

  • Janez11 15:18 09.julij 2020.

    Komiji čisto norijo , ker imamo predsednika , ki si upa v EU in je tam celo upa povedati svoje zahteve. Čisto drugače od levičarskih nesposobnežev kot je bil Cerar, Bratuškova in na koncu še najbolj nesposoben Šarec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.