Slovenija
18969 ogledov

Iranka želela na slovenski banki odpreti račun, to je sledilo

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 20:42 27.junij 2024.

    Meni so pred tremi leti z bančnega računa znano kam odleteli trije jurji. Letelo bi več, če bi imel več. Banki in policiji je za to dol viselo in so mi že na samem začetku prijave povedali, naj ne upam ...prikaži več na kakršnokoli vrnitev denarja. Je pa na telefonskem BankaNet-u pisalo, kam je denar šel (?!). Ne vem.., ali sodelujejo ali kaj???!!!

    • Ender3 23:06 27.junij 2024.

      Tudi mene so spraznili, pa je moja Banka to sama zaznala in opozorila..Po 3 mesecih pa izgubo povrnila. Šlo je za pre-paid kartico z omejenimi sredstvi, ki so jo zlikovci prestregli z fishingom, ko sem plačeval račun v HongKongu.

    • Ogledalce 08:18 28.junij 2024.

      metod, banka te je nategnila, policija pa je nesposobna. Ender: pri karticah je drugače, ker je zadaj praviloma zavarovalna polica.

  • Ogledalce 08:15 28.junij 2024.

    To je čisto običajno. Banke ne odpirajo niti turkom, srbom, italijanom, nizozemcem ipd. Težko je danes tujcu odpreti bančni račun v tuji državi. Pred oprtjem je banka naredila pregled stranke in verjetno videla da ima namen nakazovati ali prejemati denar ...prikaži več iz tveganih držav. Banka se lahko povsem prostovoljno odloči ali odrpeti nekomu račun ali ne. Nič ni obvezno. In tako je z vsemi bankami. Nič neobičajnega in nobena diskriminacija.

  • Enzgg4 19:55 27.junij 2024.

    Hočem vedeti, katera je ta banka, da vem, katere se izogniti. S tako banko nočem imeti nobenega posla.

  • Plavi-mil 14:26 27.junij 2024.

    Bi radi spet prali Iranski denar za teroriste, pravilno, da ga ni dobila, zagovornik naj pa raje Slovence in Slovenke zagovarja, tudi nam se godijo krivice.

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 14:57 27.junij 2024.

      Niso vsi Iranci teroristi. Bi te rada vidla kje v tujini, ko ti kot Slovencu ne bodo prodali pijace ali te kakorkoli diskriminirali zaradi narodnosti. Ne mores vsega gledat samo skozi osko lino slovenceljstva.

    • ico8 15:02 27.junij 2024.

      Zakaj v tujini, naroci v mocvirju kosilo in pijaco po Ss“lovensko(za rdece), pa bomo videli „sta imamo“‼️ Mi imamo tujino doma!

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 15:29 27.junij 2024.

      Pa postani ti natakar, ce te moti?! Problem je v tem, da noce nihce vec oprvljat takih del, ker bi vsi samo trosili in narocali. Celotna Evropa ima to tezavo, nihce noce opravljat “drugorazrednih” sluzb. Zakaj pa mislis da so ...prikaži več Nemci sprotili trg dela ze pred desetletji, ker bi se drugace zadusili v smeteh…

    • jazalen 18:01 27.junij 2024.

      Pa pizda a ni lažje do druge banke stopiti in račun odpreti??? KLjub ugotovitvi idiota bo kaj??? Računa na omenjeni banki nikoli ne bodo odprli, fertik, šlus. O mater zadekani komplicirajo. Pa fak no.

    • Ender3 23:01 27.junij 2024.

      Plavi👎 za druge je bolj važno, da se jim pere denar kot možgane kot, v tvojem primeru. budala trolasta maloumna.

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 14:54 27.junij 2024.

    Taiste banke sodelujejo tudi z ameriskimi, ko gre za spletne goljufije, saj te banke ne podpirajo vecfaktorske avtentikacije. Na tak nacin je bilo ogjufanih precej kupcev. Poslusnosti tujim gospodarjem ni videti konca, ko nam bodo zappvedali, da moramo zacet posiljat ...prikaži več poleg orozja in denarja z njihove vojne tudi ljudi, bodo nasi ritolizniki od bankirjev do politikov tudi slepo poslusali?

  • ico8 14:41 27.junij 2024.

    Naj se zarjuhana spravi na drzavno banko, pa bomo videli(pri naslednjiJJ vladi) kako se pere denar. Privatna ji lahlo zabrani vsop v prostore, tako da bo vedela kako je dobrodosla!

    • Ender3 23:13 27.junij 2024.

      ico8 a ti bi pa novo vlado JJ želel. Vem kakšne izkušnje imajo državljani z njim ampak kaj bi se EU in preostali svet mislili o takšni demokraciji in reciklaži vedno enega istega kot, da bi bili soodvisni od njegovega ...prikaži več nesposobnega početja..Imali bi nas za družbeno-politične mazohiste.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.