Popotnik
16659 ogledov

Hrvati se pritožujejo: Sobe na vrhuncu sezone prazne, turisti premalo trošijo

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 08:51 05.september 2018.

    Ša mal naj cene navijejo, pa bo. :)

  • alen009 09:52 05.september 2018.

    Ma kaka Hrvaška neki. Drugod je tudi morje, ljudje super in cene bistveno bolj spremenljive. Moj predlog je, da še povišajo cene. letos bili na Elbi, zakon, priporočam.

  • chicar 09:37 05.september 2018.

    Par v Egiptu, v resortu višjega cenovnega razreda sva za 8 dni, v ultra all inc ponudbi, z zunanjimi izleti po puščavi, džipi, štirikolesniki, potapljanjem, itd. potrošila 1400€ vključno z vsem torej napitninami, nakupi, plačili izletov (samo letovanje je bilo ...prikaži več dobrih 1000€), v sezoni pa bi Hrvatu plačal 700€ za teden, brez hrane, brez prevoza, brez česarkoli druga, golo namestitev - logično da ne, hvala :)

    • alen009 09:51 05.september 2018.

      Bili in bilo je mega. Sicer je to bilo cca. 5 let nazaj, verjamem, da je danes enako.

  • miho 08:44 05.september 2018.

    Ja, previsoke cene imajo. Naj se ti Hrvati naučijo malo temeljev ekonomije. Višja kot je cena, manjše bo povpraševanje, res pa je, da je zaradi višjih cen tudi ponudba višja. In če je povpraševanje manjše od ponudbe, imaš presežno ponudbo. ...prikaži več Cene je treba znižati, pa se bosta povpraševanje in ponudba uskladila.

  • Albatroz 07:49 05.september 2018.

    Kaj boš trošil če so za 200% ali pa več dvignili cene, pa še € me sprejemajo čeprav so v uniji, Ogulijo te tak kot da greš v Dubaj na morje.

  • perhan63 10:49 05.september 2018.

    hahahahah še dve taki sezoni pa se bodo po hrčkovih jajcih praskal pa jokcal ..cene dol pa bo..

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:39 05.september 2018.

    planirajo 10% več kot lani torej 100% ,realno stanje ki ga naredijo je pa 101% in seveda ker plan ni uspel prikažejo kot izgubo čeprav je od lani 1% bolje in seveda delavec ne bo ničesar dobil kot le minimum ...prikaži večm ,vse je to umetno prikazano tako da si direktorčki dobiček jemljejo ,pa da ne bi delavec kaj dobil,tako je tudi na vseh firmah pri nas in v bivši jugi ni nič bolje

  • mymind 10:42 05.september 2018.

    Točno tako.. ali pa Grčija.. za manj denarja, lepše plaže, lepše morje, bolj prijazni ljudje...

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:37 05.september 2018.

    Tudi 1 eura jim ne pustim,takšno sovraštvo ki gojijo do Slovenije, je itak že bolano. Moje mnenje,naj se jebejo.

  • Aro 12:12 05.september 2018.

    Z ženo že štiri leta hodiva samo na slovensko morje. Prvič je cenejše, drugič je boljša ponudba, tretjič ni treba menjevati neke eksotične kune in ponudba in prijaznost je na vrhuncu in kar najbolj šteje, blizu je in naše.. Tudi ...prikaži več morje vemo, da v Sloveniji ni problem, celo izredno čisto je v strunjanskem delu. Za hrvaško to ne velja, sploh območje Reke in Krka, kjer so rafinerije, južneje pa tok prinaša slabo vodo. Kaj pa bo ko bodo začeli tujci pri njih črpat nafto, pa itak ne vemo, groza..

  • Perooooo 15:23 05.september 2018.

    Ful so ponosni na obisk turistov, ki pa prinašajo veliko gneče in malo denarja. Kar poglejte njihov BDP. Nizek. Turizem pa predstavlja manj kot četrtino BDP. Tudi če se jim turizem podvoji, zaradi tega v celoti gledano ne bodo bistveno ...prikaži več bolje živeli, razen tistih, ki imajo turistične kapacitete. Priseganje na turizem: JA, ampak turizem jih ne bo rešil!

  • Janez Smodis 12:48 05.september 2018.

    Želim jim,da pride sezona in leto,da bo polovica razpoložljivih prostorov prazna .

  • optimist11 20:18 05.september 2018.

    Če že grem v kakšen apartma, potem imam vse zraven. Ven grem na kakšno kavico ali pivo, to je pa tudi vse. Odgovarja mi , ker so blizu. Ne odgovarja pa mi njihov odnos do nas, zato gledam da grem ...prikaži več v "slovenske" kraje in da tam čim manj trošim.

  • ankica 20:04 05.september 2018.

    turisti trošimo na <hrvškem malo izven nujne ponudbe apartmaja, ker so svinjsko dragi, tako porabiš malo, vse kot včasih vlečemo s sabo. V Grčiji, Turčiji, Španiji pa je vse poceni in si privoščiš, jaz na koncu veliko več zapravim tam ...prikaži več kot na Hrvaškem...tako da zame je v redu da so hudo dragi , jemo doma v apartmaju v Hoferlju pri nas kupljeno hrano,

  • Hi5 20:18 05.september 2018.

    Jaz se hrvaški izogibam. Verjetno bom še kdaj šel dol na morje, mislim pa da ne ravno velikokrat. Mislim in upam da so Slovenci preživeli apartmajski tip dopustovanja, ki res ne nudi nobenega doživetja. Hoteli pa so itak izpod nivoja. ...prikaži več Kar pa je dobro, pa daleč predrago. Thank you, but no thank you. Grški otoki so prelepi, Turčija ima vrhunsko ponudbo hotelov, Egipt poleg lepih hotelov še lep podmorski svet. Tunizija pa za poceni poležavanje. Folk, pamet v glavo in gas drugam. Ne bo vam žal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.