Šport /sport/nogomet
17187 ogledov

Hrvaška v šoku! Zadetek v 98. minuti poskrbel za solze Hrvatov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 01:41 25.junij 2024.

    Za kockaste je to nacionalna katastrofa..

  • vzev 08:31 25.junij 2024.

    98 minuta je pa res zelo osrečila nas Slovence. Pa to dvojno. S tem golom so nam Italijani omogočili, da je že ena skupina za nami, v primeru da smo tretji. In pa še Hrvati grejo domov. Kaj je lahko boljšega?

  • Avatar Garancija
    Garancija 06:52 25.junij 2024.

    Niso slabo igrali,le na koncu jim je popustila koncentracija

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:49 25.junij 2024.

    Če gredo še Čehi in Gruzijci po poti Hrvatov, bi nas naprej peljal tudi poraz za 2 gola, ker bi bili z enakim izkupičkom točk še vedno pred Madžari in Hrvati. Seveda pa je prvi pogoj, da Srbi ne premagajo ...prikaži več Dancev, ker potem mi izgubiti ne smemo. Če Čehi in Turki(ti imajo že 3 točke) igrajo neodločeno ali pa če Čehi zmagajo, bi bili še vedno 3 ali pa 4 reprezentanca, ki napreduje s 3. mesta. Za Gruzijce pa ne verjamem, da lahko premagajo Portugalce in zakomplicirajo celotno situacijo, ne le sk.F!?

  • Vrtnica 09:03 25.junij 2024.

    Ne vem kje so dobili osem minut podalška.

    • vzev 09:05 25.junij 2024.

      Skoraj 5 minut za enajstmetrovko (VAR) in proslavljanje gola. Plus 8 menjav in pa še zavlačevanje Hrvatov. 8 minut je še premalo.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 12:53 25.junij 2024.

      Saj so tudi med nami in Srbi za 5 minut podaljšali le na račun menjav, kar je za nas pomenilo minuto preveč!

  • Enzgg4 08:12 25.junij 2024.

    Neprecenljivo!!!!! Zdaj bodo morali menjat rwklame za pir na NDHTV, tisto ogabno kockasto rjovenje, jedno srce, vatreni.... 🤮🤮🤮. Pa ženi ne bo treba prenašat njihove histerije tam dol s tistimi kockastimi zastavami in rjiovenjem... Mene pa bk, itak ne grem ...prikaži več dol. Mi želodec ne da

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.