Svet
24603 ogledov

Hrvaška: Strategija najdražjih kampov v Evropi deluje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 16:24 13.avgust 2024.

    Da ne bo kdo mislil, da ščitim hrvate ampak lahko začnemo pometat pred svojim pragom. Tudi Slovenija razvija vampirski turizem: za parkiranje na slovenski obali plačaš 2 - 3 eur /uro, pivo na obali je tudi do 5,7 eur, z ...prikaži več, z ležalniki so zasvinjali obale na ta način , da si prisiljen plačat cca 25 eur /dan, teh smeti pa je toliko, da si ne moraš najti prostor med ležalniki in še bi lahko našteval. Skratka, vampirski turizem se dogaja tudi pri nas !

  • andrej084 16:56 13.avgust 2024.

    Nisi Slovenc, če csaj 2 regresa na pustiš na Hrvaškem. Se pa čudim folku, ki pri 37C+ drvijo v s fekalijami in cvetenjem umazano morje in filajo njihov proračun. Mogoče so babe doma preveč nervozne in se edino sprostijo tako, ...prikaži več, da si tamalo malo posončijo, drgač bi pa deca maltretirale do polne lune, ko potem napetost malo popusti. Pa še sosedje morajo videti, da so pakirali in nekam odšli...

    • Enzgg4 23:47 13.avgust 2024.

      Moja je čisto usekana na tisto kockasto morje in je praktično celo poletje dol, meni grejo pa kockasti tako na jetra, da sem rajši doma pa tudi sicer mi izležavanje na plaži ni noben dopust. Sem bolj za hribe. Kar ...prikaži več zadeva čistočo morja, je ta sicer ok, ker so vse bajte v Stari Novalji priključene na kanalizacijo, ta pa je menda speljana nekam proti Paškim vratom, vsekakor stran od "našega" zaliva.

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 15:39 13.avgust 2024.

    Laže pizda ustaška, njihovi kampi so največ v rangu 3 zvezdic, unih z več je 6!!!

  • Ender3 12:50 13.avgust 2024.

    Lahko je živeti od naravnih danosti..Kockastim to najbolj ustreza..

  • Kmodri_ 06:47 14.avgust 2024.

    Prispevek opisuje izredno nategunstvo hrčkov! V tem so prvi na svetu!

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:17 16.avgust 2024.

    Bolj bodo dražili,bolj bodo uživali paštetarji😀,še malo pa bodo plaže kot da si na na svojem,tu in tam kak in to je to.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:58 14.avgust 2024.

    Na ohladitev ob jezero s potrpežljivostjo Pritisk na Bohinjsko jezero je še vedno velik, zato se trudijo v Turizmu Bohinj predvsem informirati obiskovalce in goste o možnostih kombiniranja bolj oddaljenih cenejših parkirišč in javnega prevoza. Za slednjega je sicer vsaj ...prikaži več za zdaj potrebna dobra mera potrpežljivosti zaradi zamud, do katerih prihaja.Smo bili,in nikoli več,z avobusi te vozijo kot živino,namesto da bi vozili non stop po potrebi,vozijo vsako uro,da dol padeš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.