Slovenija
67 ogledov

Hrup v igralnici enak gasilski sireni

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ana 10:09 18.april 2012.

    Mamma mia!!! Ma ti učitelji in vzgojitelji res ne vejo več, kako bi obrnili pozornost na njihovo "trpljenje"!!!! Ma kej ta učiteljca ali vzgojiteljca, ali kakoli že pač je sploh ve, kako piska oz. tuli gasilska sirena????? Pa res niso ...prikaži več normalni!!!! Za tiste 4 ure, ki jih preživijo v šoli in so zato mastno plačani bi bili lahko kar tiho. Gasilec, ki tvega življenje, posluša tapravo gasilsko sireno in je v pripravljenosti 24 ur na dan 365 dni v letu zasluži bistveno manj od teh trapastih jamrajočih učiteljev in vzgojiteljev.....

  • Kristina Vidmar 11:35 18.april 2012.

    in kaj manjka mlečnemu rižu s kakavom? Ko sem jaz hodila v OŠ smo imeli to redno na menuju. Še ko sem se preselila in se vpisala na drugo OŠ je bilo za malico mlečni riž s kakavom.!! OBOŽUJEM GA ŠE DANES.

  • Franz 10:55 18.april 2012.

    Enkrat v času malice prvega triletja idi v šolsko jedilnico in probaj pojesti tipično šolsko malico -> mlečni riž s kakavom.Pol se pa spet oglasi.

  • dd 11:15 18.april 2012.

    Ne razumem, zakaj tovarišice in vzgoiteljice ne zamenjajo svoje službe, če toliko trpijo in se mučijo na delovnem mestu? Gotovo jih čaka delo nekje, kjer jim ne bo treba siliti ljubezen do dela. (mimogrede; zelo dobro poznam delo v vtrcu, ...prikaži več ni nobene "teže", seveda, če imaš delo rad!! In za malico se za učitelje vedno najde kaj dobrega!!)

  • bobr 14:14 18.april 2012.

    vidmarjeva, poslušajrekla je da ga moraš opravljati Z LJUBEZNIJO,ne ZA LJUBEZEN!in ti si vzgojiteljica?saj te po inteligenci moj 3 letni otrok prekaša

  • zgrožena 14:14 18.april 2012.

    Gospa Kristina! Stavkam zaradi vseh novitet, ki jih želi nova vlada sprejeti. In še eno vprašanje. Ste vzgojiteljica, kako lahko rečete za otroke, da so tečni?????????Kje je vaša strokovnost????????

  • bobr 14:15 18.april 2012.

    ko si ti hodila v šolo, kamor koli že,tudi ni bilomobitelov, interneta, ipd.predvidevam, da danes imaš vse to?zakaj pa?če si lahko takrat bila brez pa bodi še danes a ne?napredka in izboljšav ne rabiš?

  • micimaci 19:26 18.april 2012.

    Ana pridi za en dan v vrtec, posej v času uvajanja. Lahko z Žigcem prideta skupaj.

  • deželan 00:20 19.april 2012.

    bobrTorej smo mi v gospodarstvu po vaše prostitutke ??

  • zgrožena 10:25 18.april 2012.

    Delam kot pomočnica vzgojiteljice in vidim, da ti totalno ni jasno koliko časa preživimo na svojem delovnem mestu in koliko zaslužimo in kako poteka delo v igralnici. Raje se prvo pozanimaj, nato obsojaj, če sploh imaš pravico. Te pa povabim ...prikaži več v moj oddelek, da se sprobaš (verjamem, da boš spremenila mnenje). In še to: TOLE DELO MORAŠ OPRAVLJATI Z LJUBEZNIJO, tega pa menim, da nisi zmožna. LP

  • zgrožena 14:10 18.april 2012.

    Gospa Ana! Sem pomočnica vzgojiteljice. Delam sedem ur in pol dnevno. Kje so še vsa izobraževanja in ostale stvari, ki spadajo k našemu delu. Na koncu meseca imam več ur, kot je pisanih na papirju. Tak, da ne mi govorit ...prikaži več kako ste seznanjeni z delom in urnikom. Glede dela pa takole. Vi delate, mi v vrtcih imamo poslanstvo (ki ni papir), zato se ne zavedate kakšno odgovornost nosimo. Smo most med večimi stvarmi. Otroci pri nas so bogastvo, kar pa ne velja za druge stvari, s katerimi se srečujemo. Glede plače pa, sem vam že dvakrat povedalal, da delam kot pomočnica vzgojiteljice, tak da ne sodit o moji plači. Glede mnenj pa, preberi si svoj odgovor, polno jih je.

  • micimaci 19:23 18.april 2012.

    Pravični, vrtec ali šola ni isto. Sem srečna pri svojem delu, vendar nisem samo 24ur na teden v službi. Poglej, koliko je z zakonom določeno za vrtec. Plača pa ni niti približno blizu 800 evrov. Zato bodi tiho. Prav, pa ...prikaži več naj delamo 8 ur. Torej, nobenih govorilnih ur in nobenega roditeljskega sestanka. Pelji otroke na letovanje in zimovanje, ZA NJIJU SE STARŠI SAMI ODLOČATE, in potem odgovarjaj staršem vsak dan, ko od nekod dobijo tvojo osebno telefonsko številko in te gnavijo vsak dan zimovanja vsaj trikrat. Pridi v vrtec, z veseljem si lahko en dan v vrtcu, potem pa govori. In serji s polno ritjo.

  • Kristina Vidmar 11:34 18.april 2012.

    V komentarju si zapisala : TOLE DELO MORAŠ OPRAVLJATI Z LJUBEZNIJO.Sedaj te sparšujem: Pa ga opravljaš z ljubeznijo? Stavkaš zaradi denarja. Kje je tu ljubezen? Sem vzgojiteljica v vrtcu v Kopru. Trenutno sem na porodniški in stavko NE podpiram. ...prikaži več Delo pa opravljam Z LJUBEZNIJO, saj sem od nekdaj hotela delati z otroci ker jih obožujem. Res je da so včasih tečni, imajo slab dan...ja kdo ga pa nima.. Lepo vas prosim ne se tako zgovarjati.

  • Ana 12:56 18.april 2012.

    "Zgrožena", zelo dobro sem seznanjena z delom in urnikom vzgojiteljic in učiteljic (svakinja učiteljica, sestra vzgojiteljica - mimogrede, obe sta proti stavki)...spoštujem njihovo/vaše delo...ampak ne ena ne druga ne presedi celih 8 ur na delovnem mestu....plačani sta pa obe dovolj ...prikaži več dobro, da se ne pritožujeta. By the way, tudi sama sem v javnem sektorju (pa tudi ne stavkamo), z visoko izobrazbo, pa za 8 urni delavnik, zahtevno delo...prejemam pa precej nižjo plačo kot vzgojitelji in učitelji, ampak tak je sistem :-(.... In še kar se ljubezni tiče - vsak si izbira svoj poklic sam, in ga mora z neko mere ljubezni opravljati, ker drugače si tam neproduktiven. Sem mati 3 otrok in vem kako otroci vreščijo in kričijo in me čisto nič ne motijo....in tudi delo v vrtcu bi bila sposobna opravljati.....sem povsem prepričana. Zato en nasvet - deli svoja mnenja o tem kaj je kdo sposoben delat ljudem, ki jih poznaš....LP

  • Pravični 13:58 18.april 2012.

    Naš vrtec dela vendar ne dobijo hrane in si bi jo zato morali zraven prinesti poleg tega po izjavi glavne vzgojiteljice v vrtcu ni rečeno, da bi otroku kdo to hrano dal. Sedaj pa naj kdo pove, kako si bo ...prikaži več dveletni otrok sam vzel rano, pogrel in pojedel?.Spoštovane vzgojiteljice tako vas podpiram pri stavki, da vam bom položnico za ta mesec vrnil in zateval, da se ta dan odračuna. To priporočam vsem staršem, ki smo morali zaradi njih vzeti dopust da te gospe lahko stavkajo. Naj občutijo tudi posledice te nezakonite stavke! Naj si ne mečejo peska same sebi v oči NIHČE jih ne podpira starši smo pritisnjeni v kot in nismo imeli kaj drugega za izbrat.Priporočam tudi GZS naj g. Štruklju zaračuajo izpad v gospodarstvu in naj on in vsi ki danes stavkajo to plačajo. Dve leti bodo brez 10% plače in bodo videli kako bodo naslednjič stavkali.

  • Pravični 14:04 18.april 2012.

    Zgrožena na meči pseka v oči javnosti kaj hitro ti povem koliko in sploh kako delate!!!! Če nisi srečna in zadovoljna pri svojem delu in seveda če nisi zadovoljna z plačo daj odpoved zadaj je 130.000 brezposelnih boš videla kako ...prikaži več hitro se bo našel nekdo ki bi z veseljem dela 24 ur na teden za 800 EUR. Ti pa pridi delati v gospodarstvo ko ne veš ali boš jutri imela službo ali ne. Dovolj je vsega začnite delati osem ur na dan in se prilagodite trgu, ker do sedaj se še niste!!Z polno ritjo iti na WC je lepo, kajne?

  • bobr 14:10 18.april 2012.

    zakaj pa ti svoje ne zamenjaš?si ti zadovoljna s svojo mizerno plačo?prav, pa bodi prostitutka.jaz dam nekaj več nase in sem se pripravljen za to borit.ti pa jej ves drek, ki ti ga dajo na ...prikaži več mizo in se brigaj zase,jaz se bom pa zase.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.