Slovenija
7411 ogledov

Han: koalicija naj uvede davek na nepremičnine

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 16:43 05.oktober 2024.

    Ko dobiš plačo, ti država požre skoraj pol plače. Ko gradiš hišo ti za čisto vsako stvar poberejo davek. Sedaj bi pa še enkrat plačeval za nekaj kar sem že plačal? Naj rajši zmanjšajo socialo. Prenehajo financirati migrante, prenehajo financirati ...prikaži več lenuhe. Zmanjšajo javni sektor. Prenehajo financirati nevladne organizacije. Pa ni potrebe po nobenem dodatnem davku. Pa se plače brez težav razbremenijo.

    • atamama 16:53 05.oktober 2024.

      Iz tvojih ust v božja ušesa...

    • munja 19:01 05.oktober 2024.

      Iz tvojih ust v vladna in zakonodajna ušesa.

    • Ender3 19:23 05.oktober 2024.

      munja, SDS bo vsemu proti, kar ne predlaga vodilni ideolog..Kako uspešen je bil ON pri tem pa smo že večkrat občutili in preživeli..

    • Avatar torolino
      torolino 19:33 05.oktober 2024.

      Endrek si se spet posral v gate z gumo SDS, SDS,SDS..

    • timja 20:20 05.oktober 2024.

      vzev ,več kot pol plače vzame pro dohodku preko 2500 evrov neto!!!

  • bobubob 17:21 05.oktober 2024.

    Plače naj država razbremeni tako, da porabi manj. Vsaka vlada naj porabi manj od prejšnje. In naj naredi več. Sicer je nepotrebna. Na tak način, kot vsi tile levodesni evrohlapci delujejo sedaj, bi znal vladati tudi bančnik Racman Jaka. Ali ...prikaži večli pa sosedov pes, če bi se le uspel počutiti kot človek vsaj en mandat. To zadnje bi bilo še posebej v 'duhu časa', mar ne? Kakšen svetilnik Evrope bi postali šele s tem!!

  • Grunf 18:08 05.oktober 2024.

    Tole Hanovo na videz povsem neuravnovešeno gobcanje je namenjeno njihovem članstvu, ki po celi vrsti fiaskov cinca med SD in Levico. Najbolje zanje in za ostale bi seveda bilo, da ne izberejo nobene.

    • munja 19:05 05.oktober 2024.

      Najbolje bi bilo, da se ukinejo, ker so tako in tako nekoristni oz. škodljivi.

  • ferdopis59 17:01 05.oktober 2024.

    Vprašal bi osebno Hana Koliko je dobil oz "nakradel od države" v času svoje političnega delovanja in ministrovanja? Prosim za javno objavo in zurnal24, da mu uradno postavi vrašanje. Pokažite mi enega v politi, ki ne laže in ima roke ...prikaži več obrjene k sebo kot mramor?

  • Avatar Leon
    Leon 16:58 05.oktober 2024.

    "Mi smo stranka ljudi, ki se bori za ljudi, ki živijo od svojega dela," je zagotovil in dodal, da želijo vrniti dostojanstvo poklicem, kot so učitelji in zaposleni v socialnih ustanovah. Zakaj financirate razne cerkvene zavode saj je cerkev ločena ...prikaži več od države . Meni cerkev nič ni dala in jo moram financirati . Naredite konec z lažmi o civilizirani katoliški družbi . https://erar.si/etc/nevladne/#transakcije

    • ferdopis59 17:06 05.oktober 2024.

      Prvo napiši katera stranka nato pa mi smo stranaka. Katera ste vi stranka - Leon? Gled na toj opis bi reke, da si trdo levi učitelj, ki še danes na Graški gori iščeš 14. divizijo.

    • munja 19:04 05.oktober 2024.

      ferdopis59 Leon je napisal citat od Hana. Daj preberi najprej članek, potem pa komentiraj.

  • rd2dmk2 19:10 05.oktober 2024.

    hm dragi Han, dejal si da je treba denar vrniti ludem, ki so delali in ne tistim, ki so se znajdli. ja no zakaj pa potem že 30 let pišete zakone , ki gredo na roko tisitim , ki se ...prikaži več kao "znajdejo". no povejte mi kako si lahko nekdo prisvoji cele gore delnic iz naslova certifikatov,kako lahko nekateri se "znajdejo" in pridejo do celih podjetij (al pa skor ) kako tisti vedno najmejani tipček lahko dons komandir četrt miljona slovencem in je prišel skor do dobrega soseda, začel je pa s- no s čem ?

  • Ender3 19:30 05.oktober 2024.

    Hanu in SD bi morali uvesti davek na populizem in politični marketing. Nič kredibilnosti, morale in poštenja ni v njih. Nikoli ne bi glasoval zanje..

    • timja 20:24 05.oktober 2024.

      podobno je z ostalimi na našo žalost....

  • sandi76 19:36 05.oktober 2024.

    Najprej : davek na nepremičnine je nezakonit. Drugič: plačevali ga bodo vsi, ki imajo urejene dokumentacije nepremičnin , ostali (črne gradnje in podobno) pa nič. Tretjič: največja nepremičninska firma na svetu - cerkev - ne plačuje ničesar . Če bodo ...prikaži večo oni izvzeti iz plačila davkov, bo to še ena nezakonita stvar in diskriminacija do ostalih . Četrtič: vsi davki na nepremičnine so že večkrat plačani (začne se s plačo, s katero se kupuje nepremičnine, nadaljuje z davki od prometa , ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.