Slovenija
23415 ogledov

Odvetnik: Če dobite to pošto, plačajte samo kazen, nič drugega

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 08:11 24.september 2024.

    Zgolj dokaz,da zakon pri hlastanju po denarju s strani pogoltnežev žal nima nikakršne teže. Takšnim pokvrjenim osebam bi morale pooblaščene institucije odvzeti prakse in jih doživljensko izobčiti iz odvetniških vrst.

    • zdrej 08:55 24.september 2024.

      Ima, samo je problem, da mora praktično vsak posameznik biti dovolj izobražen na pravnem področju. Odvetniška zbornica pa premalo odgovorna glede tega.

  • Avatar Leon
    Leon 07:36 24.september 2024.

    Temu se reče VLADAVINA PRAVNIKOV .Ne pozabite ,da sodnikom sodijo sodniki .

  • Antivaxer 08:56 24.september 2024.

    No ja, sam bi se vprašal, zakaj ljudje ne plačajo parkirnine! Je veliko cenejše 😀

  • jakec1575 09:49 24.september 2024.

    kurci ti sploh ne posljejo racuna, potem pa nezakonita izterjava. nekdo jih mora zjebat na sodiscu. naj dokazejo, da so ti pred izterjavo izstavili racun?? brez racuna je vsaka izterjava nezakonita. jaz sem ze 2x placal samo racun in to ...prikaži več direktno na upravljalca parkirisca. zaracunali so mi 15 min cez. to je to. odvetnika pa posljite v 3pm. tudi to sem storil z dopisom.

  • Pepe007 07:53 24.september 2024.

    Tu je uganka, kaj dela informacijski pooblaščenec. Zakaj dovoli, da se osebne podatke iz registra daje za namen, ki ni samo izterjava kazni? Sedanja predsednica je bila nekaj časa v tej vlogi. Kaj meni o tej trenutni praksi MNZ?

    • jakec1575 10:37 24.september 2024.

      dobro vprasanje. gre za sistem izmenjave podatkov, ki pa se zlorablja

  • bojan66 09:41 24.september 2024.

    Tudi sam sem pred leti dobil tako grožnjo od Slo. odvetnika za parkiranje na Hrvaškem. Plačal sem samo kazen,pol pa še 2x opomin od ovetnika. Sprintal sem opomin in z njim ovil skalo. skala z opominom je poletela skozi okno ...prikaži več pisarne,od tedaj že več let ni opominov. Nevem zakaj ??

  • Avatar NickMason
    NickMason 10:13 24.september 2024.

    Nadutim slovencem se tako maščujejo,ker se ne znajo obnašat ,zdaj pa pravne knjige preučit pa na morje spet ,nikdar jim ne boste do živega prišli ,to vam zagotavljam,zgodba kot je napisana je samo uradna verzija,v resnici je vse drugače.

    • jakec1575 10:39 24.september 2024.

      ma niso vsi naduti. gre za ljubosumje in nacionalizem, ki se je pumpal v 10m2 km pri piranskem zalivu. neracionalno. ko ni oni res branili svoje morje, bi se slo. prestavljeni prehodi v dolino ( jansa in bavcar) so popolnoma ...prikaži več unicili slovenski izhod na odprto morje. poleg debila sekulca

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:26 24.september 2024.

    H kazni pripišejo AP-ako prođe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.