Slovenija
35875 ogledov

Sprožene sirene za splošno nevarnost, voda dere z vseh strani

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 11:49 27.oktober 2023.

    Jaz ne razumem, kako lahko zdaj že vsak malo večji dež povzroči poplave... Ali 10 let nazaj tega ni bilo ali se ni poročalo? So vodotoki povsem zabasani in ni žive duše, ki bi bil za to odgovoren, ali so ...prikaži več si naenkrat vsi ob rekah in potokih bajte postavili?

    • miho 12:52 27.oktober 2023.

      Vse to je posledica nevzdrževanja zadnjih 75 let. Celotno Posočje je zanemarjeno odkar je pred 75 leti prišlo pod SR Slovenijo. Prej, v času Italije in Avstro Ogrske je bila zgrajena železnica, cesta, ... Potem pa nič. Zemlja mojih praočetov propada.

    • munja 14:07 27.oktober 2023.

      Ni samo Posočje zanemarjeno, kar se tiče čiščenja vodotokov. Včasih se je iz gozdov in travnikov vse pospravilo. od listja do drevja, zdaj pa tega ni več in hudourniki vse to odnesejo s seboj. Sem opazoval reko Savo po neurju. ...prikaži več je nosilo takšne hlode, da bi si iz njih lahko zgradil velik kozolec ali pa še kaj zraven.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 06:18 28.oktober 2023.

      Problem je nastal, ko so lastniki parcel ostareli ali umrli, mladi pa samo prodajajo in zidajo, nihče pa ne čisti in ureja kanale, potoke, obrežja rek...vsi čakajo na državo he,he, no mi smo imeli 2x letno krajevne akcije, vsak v ...prikaži več roke motorko in krampom, pa gasilci-samoorganizirano brez države.

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:24 27.oktober 2023.

    Pa imamo svoje benetke

  • Avatar Garancija
    Garancija 12:46 27.oktober 2023.

    Krivo je vodno gospodarstvo,to je treba dokazati na sodišču,in zahtevati odškodnino za vse

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.