Avto
73259 ogledov

Golob kot minister za zdravje podpisal novost glede vozniškega izpita

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • onxxx 09:44 24.september 2023.

    Bolje bi bilo da ukine zelene nalepke L za vožnjo v prometu brez izpita. Za to obstajajo avtošole in štruktorji, oz. poligoni.

    • vzev 15:39 24.september 2023.

      Kaj ti veš kaj pomeni oznaka L? To ne pomeni, da se vozi brez izpita.

  • jakec1575 06:06 25.september 2023.

    Jaz bi vpeljal za vse voznike na 10 let tecaj prve pomoci.

  • borut08 11:37 24.september 2023.

    Zame je država že davno napisala pravilnik,da me je treba utišati,ustrahovati izsiljevati in disciplinirati ter mi prikrivati in lagati.Tako so tudi zlorabili zdravstvo in kot invalidu 1kat (odpoved ledvic)tako 5 let kratilobpravico in možnost do transplantacije tako,da mi zdravniki na ...prikaži več dializi niso želeli pisati napotnic za potrebne preiskave.Nadalja so mi namerno po transplantaciji z neustrezno obravnavo in zavlačevanje z biopsijo več kot 2 leti v UKCL uničili ledvico.Glej FB.Borut Zabret.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:57 24.september 2023.

    Me zanima,če on zna nuditi prvo pomoč,garantiram,da ne

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 16:18 24.september 2023.

      Si ziger, al kr tako na pamet pametuješ?

  • ico8 14:30 24.september 2023.

    Jaaaooo, s cim se ukvarja od rdecih bizgecov izvoljena perutnina! Sedaj, ko je ze na pol opuljen, ga bo treba skuhati za strupeno juho.

    • SlavkoKrizman 15:15 24.september 2023.

      ne razumem zakaj vsi tisti, ki kritizirate delo vseh vlad....zakaj se vi ne prijavite na volitve, zmagate in potem dokažete, da znate stvari narediti bolje...

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 16:17 24.september 2023.

      Rdeči ti ga je utaknil v tazadnjo---

  • vzev 15:41 24.september 2023.

    Tole prvo pomoč pri vozniškem je tako potrebno ukiniti, ker tako nima nobene zveze z vožnjo, Ker potem bi jo moral narediti tudi sovoznik. Ker kaj pomaga, če ima prvo pomoč voznik, potem pa pride do nesreče, pa je ravno ...prikaži več voznik poškodovan. Kaj sovoznik pa potem ne rabi pomagati? V glavnem bedarija.

    • vzev 15:43 24.september 2023.

      Tisti, ki ne bo želel pomagati tako ne bo pomagal, tisti, ki bo pa želel pa bo pomagal. Siliti v to pa ne moreš nikogar. Drugače pa rajši vidim, da me pustijo pri miru, kot pa zaradi nekoga, ki misli ...prikaži veči da zna pomagati postanem invalid.

    • mph2 07:25 25.september 2023.

      @vzev, morda bi bilo najbolje, če bi kar ukinili potrebo po tej brezvezni vozniški, kdo pa to sploh rabi.

    • vzev 12:11 30.september 2023.

      Ne, vozniško potrebuješ, da pokažeš da poznaš predpise, ki jih moramo upoštevati na cesti. Če ne znam prve pomoči, pa bom še vedno lahko vozil brez težav. Zato pa ta nima nobene zveze z vozniškim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.