Magazin /magazin/film-glasba-tv
48674 ogledov

Gledalci besni na POP TV: "Saj niste resni!"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Samo Jaznik 08:27 10.januar 2018.

    podn od podna

  • 1111 08:56 10.januar 2018.

    Dosegli so, da so plačljiva TV sedaj pa, gledalci, jeb*te se...oddaje, ki jih imajo na POPu in A kanalu niso vredne pol žlice mlačne vode...jezi me, da moram plačevati to sranje, ki sploh ne gledam!!!!

    • igorgeus 13:32 10.januar 2018.

      Mene tudi jezi, ampak to je kao prosti trg so rekli.

  • Avatar praufo
    praufo 08:59 10.januar 2018.

    za vse to sra*nje oni še kasirajo naročnino preko operaterjev ... da ne govorimo o reklamah, človek bi zvečer po osmi uri rad kaj pogledal , tudi zato ker plačuje, ampak kar se tiče naših kanalov, nikjer nič pametnega, pa ...prikaži več reklame na reklame vsakih pet minut ... kje so tukaj pristojne službe, agencije, zveza potrošnikov, poslanci, vlada ?

  • Janez_53 09:21 10.januar 2018.

    To je totalna svinjarija!!! Najprej je PRO PLUS izsilil operaterje za plačilo, sedaj pa nam predvajajo staro sranje, ki ni vredno nič!!!

  • matermila 09:08 10.januar 2018.

    POP TV program resničnostnih šovov,ki niso vredni pol pi..e mrzle vode.

  • GERE 10:03 10.januar 2018.

    Samo ovce gledajo to svinjarijo, pol to svinjarijo naj tudi ovce plačujejo!

  • Snežinko 11:31 10.januar 2018.

    Da je bila oddaja "zelo priljubljena"? Aja? Kdo jo je pa gledal? Hrčki, papige, zajčki? Ne poznam niti enega, ki bi gledal ta podn od podna. In iz tega razloga že davno ne gledam več tega programa, ker so stalno ...prikaži več neke "resničnostne oddaje", ki imajo s samo resničnostjo manj povzave kot jaz s Trumpom...

  • porko2 10:44 10.januar 2018.

    To je pa res. Ni mi jasno kdo to gleda. Kdaj so zvečer ob osmih zavrteli kakšen dober film? Samo te limonade, ki jih gledajo stare tetke.

  • Laznivi 12:51 10.januar 2018.

    Pop tv oderuski kompaniji je pomembno da so si zagotovili bajne denarce iz nasih denarnic ki jim jih moramo prisilno placevat cetudi njihovih kanalov nikoli ne gledamo.

  • martin14 20:41 10.januar 2018.

    To se vidi kolk je ta POP TV in A KANAL u p...... Vsak mesec nam lepo kasirajo nam pa predvajajo same filme in nanizanke,ki smo jih že 100x videli poleg tega pa še vsakih 10minut filma še 5minut reklame

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 06:43 11.januar 2018.

    Za vsa sranja so krivi ponudniki internetnih storitev!! Če bi bili POŠTENI (pa žal niso) bi dali programe PRO plusa v poseben paket skupaj z voyom in kdo ga hoče gledati naj pač plača!! Jaz tudi plačam,če grem v kino ...prikaži več pogledat film!! Tukaj pa nas POSILJUJEJO z temi zanič programi rdečih televizij in to že v osnovni shemi!! Zadnji čas,da pride v Slovenijo nek pameten ponudnik in naredi konec tem skorumpirancem!!

    • igorgeus 08:34 11.januar 2018.

      Izgleda, da bi bilo potrebno neke stvari z zakonom prepovedati ali določiti najvišje cene, ker prosti trg očitno ne deluje.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:50 10.januar 2018.

    prav fajn je ko ne gledam tv-ja,strogo samo šport ,niti sekunde dlje

  • tine 17:35 15.januar 2018.

    Kako lahko sploh kdo gleda to neverjetno sranje, prav poneumljajoče je. Glede ponavljanja filmov pa tako ni za izgubljati besed. Pohlep očitno nima meja. 20 let nazaj smo imeli bolj ažurne filme kot danes.

  • stary1 18:50 10.januar 2018.

    nacionalka je pravo smrdljivo komunajzersko sranje,,, POP TV je cool,, in tudi prav je tako

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.