Slovenija
19 ogledov

"Glasu nisem mogel oddati"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 15:36 25.marec 2015.

    Drago "Uredništvo zurnal24.si" ... a si malo po svoje tolmačite svoja pravila? Da se ne boste preveč poštiriindvajseturili glede upravljanja s komentarji. Sicer pa - to, kar sem opisal, ustreza slovarski definiciji fašizma, zato ne vem, v kateri alineji ste ...prikaži več našli problem. Očitno niste dovolj razgledani za resne teme. Naj vas opomnim - Crkva je že v času 2. svetovne vojne spodbujala fašizem, danes pa ga spet. Napišite kaj o tem, če že želite resnico.

  • Ferluci 18:09 25.marec 2015.

    Referendum - volja ljudstva, bo oviran na vse mogoče načine. To je bilo za pričakovati. Dejstvo je, da skušajo enosmerniki z močno levo podporo izničiti pojem družine in otrok. To se lahko zgodi le v Slovenistanu.

  • titty 18:25 25.marec 2015.

    Daj si poglej Slovar slovenskega knjižnega jezika in ne piši bedarij! Tako kot veš, da so v SLO samo enostarševske družine, tako si razlagaš tudi zakon, to je - nimaš pojma"Da ti bo lažje: http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj_testa&expression;=samohranilka&hs;=1

  • kapibara 16:40 25.marec 2015.

    So enostarševske družine !! ki pa dobivajo socialne transferje od države, glih za vse..!!

  • Papaja Popi 17:22 25.marec 2015.

    Pa je res bošček, kdor ni mogel oddati glasu

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:20 25.marec 2015.

    50 minut zadeva ni delovala. Zarad tega ne bo bistvene razlike.

  • dragec 08:17 26.marec 2015.

    Kdo financira zbiranje podpisov: SSDSS, cerkev, NSi......sama lopofska bagra

  • kapibara 14:07 25.marec 2015.

    Je še dosti časa, pa bomo fizično...

  • dimnikar 14:18 25.marec 2015.

    Najbolj fascinantno mi je, kako javni ste nekateri s svojim iracionalnim sovraštvom do drugačnih. Tako kot danes razpravljamo o sistemskem rasizmu v preteklosti, bomo nekoč govorili o vas. Izredno zanimivo mi je, da se tega ne zavedate.

  • titty 14:25 25.marec 2015.

    Samo vprašanje časa je, kdaj se bodo spravili na matere samohranilke, ločene,.....Po njihovem tudi tem ne pripadajo vse pravice kot gredo družini po meri RKC.

  • kapibara 15:10 25.marec 2015.

    Prepozno- sem že z veseljem oddal glas.. :-)

  • kapibara 15:11 25.marec 2015.

    To je za tebe - dimničare, ki pucaš "dimnike" v katerih se nabirajo "saje"..

  • Pepe007 15:20 25.marec 2015.

    Res je izredno zanimivo, kako so nekateri (lahko bi jim rekli rasisti) proti pravici, da državljani podajo svoje mnenje o nekem zakonu.

  • kapibara 15:26 25.marec 2015.

    Samohranilk v SLO NI..!!

  • ljimonad 17:28 25.marec 2015.

    naj gre raje k maši molit, kot pa dajat podpise za stvar katera ne bo šla skozi. NE BO VAM USPELO cerkvenjaki, ter vsi njihovi podrepniki iz dveh desnih strank...

  • zombi 18:07 25.marec 2015.

    Pa se zavedaš, da deluješ proti volji tvojega papeža Frančiška? Ki je rekel, da kdo je on, da bi razsojal o buzijih. In prav tako so vsi farji pri nas ustvarili protipapeško fronto. Pa saj vas bo moral vse po ...prikaži več vrsti izobčiti. Anatemizirati! Da ni to celo pot v osamosvojitev slocerkve?Zaradi buzijev&lezbijk? Naj mi oprostijo izraze.

  • thessaint 18:36 25.marec 2015.

    A veš kaj bi tebi delal,gamad Janšovska..ma vse v hudo jamo in tam gnit..Kaj pa veš ti kaj je samohranilna mama,jaz sem jo imel in je bila čist boga,skrbet za dva otroka..če maš starše k kradejo po celi slo,ne rabiš drugega a ne..

  • Johan Spohan 20:47 25.marec 2015.

    Očitno je v tej Sloveniji še dovolj proračunskega denarja za razpise raznih referendumov. , ki bodo propadli, kot so že. Avtorji so bili isti. Pravijo za otroke gre. Pa naj se nameni denar za referendum za otroke, ne pa za ...prikaži več prerekanje ali se buziji in lezbe lahko poročajo. Tudi če se, zato otroci ne bodo prikrajšani, le nekaj prepotentnežev, ki se radi pojavljajo v javnosti ne bo omenjenih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.