Magazin /magazin/vip
22613 ogledov

Foto dokaz: Tako zaljubljena je Alenka Košir

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 09:04 13.avgust 2018.

    Nivo pisunstva zafrustrirane AHF.

  • smejka 07:48 13.avgust 2018.

    Kot, da je edina zaljubljena.

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 07:33 13.avgust 2018.

    Pa koga mislite ,da to zanima?

  • leonardo 08:15 13.avgust 2018.

    Prosim, če mi novinar pojasni, zakaj je to za narod tako zanimivo? Slika je pa prav ogabna, če veste, da ima za vzgajat toliko otrok!

  • Avatar @narhist
    @narhist 12:18 13.avgust 2018.

    Ko vsaj nebi v Photoshopu vse funkcije na maximum navila.

  • Majazmaja 10:24 13.avgust 2018.

    Mogoče sem čudna, ampak meni bi bilo zelo nerodno, če bi moja mama objavila take fotke ... Moja sta ločena in imata druge partnerje, vsi uporabljajo družabna omrežja, vendar takih slik ne objavljajo. Niti jaz ne. Nekje pa mora biti ...prikaži več meja med zasebnim in javnim. Drugače je Alenka fajn ženska. Zaslužila si je boljšega od Jureta in zasluži si boljšega od tega fuzbalerja. Ampak z objavljanjem takih fotk bo težko dobila kakega boljšega ...

    • Avatar skeptik
      skeptik 10:34 13.avgust 2018.

      Še bolj žalostno je, da take objave sama avtorizira ali celo fehtari zanje.... Predvsem pa me zanima, kje je tu kakšen FOTO DOKAZ.... Še en izum AHF

    • leonardo 12:13 13.avgust 2018.

      Ne vem kako se te ženske, mimogrede, ki niso več v najstniških letih in bi morale imeti malo zdrave pameti, tako smešijo. Te dni se na morju z novim partnerjem / ločena je šele 2 meseca/ nastavlja tudi meni dobro ...prikaži večo znana 44 letnica s svojo hčerko. Ne vem, ali se je tem babam popolnoma zrolalo. Resnično je to moda zadnjih let. Ali je to priprava otrok na " svobodo" v seksu?

    • tomaz35 09:58 19.avgust 2018.

      Sama fovsija vas je... ker je ona pri teh letih lepa in fit, ve pa zavaljene pa znucane

  • Kolr 15:35 13.avgust 2018.

    Pred leti je bla tud tako zaljubljena. Smo jo vsi na faksu gledal. No in kaj zdej. Ista zgodba cez par let pa isto...ojoj

  • tomaz35 09:57 19.avgust 2018.

    Ocitno si ena konzervativna kmetica , ce bi te bilo sram... clovek smo v 21.stoletju in ce ji pase objavljat in delit sreco z drugimi ljudmi ima to pravico. Kot imas ti to moznost ne kliknit na ta clanek in ...prikaži več ne gledat nekaj kar bi bilo tebe sram....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.