Zdravje /zdravje/fitnes
1291 ogledov

Že doslej smo dihali na škrge, zdaj bo popolna katastrofa

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 10:11 16.oktober 2020.

    Že v šolah so na ministrstvu za šolstvo "ubili" športne ure ali telo-vadbo z učenjem teorije o športu. Rezultati so pa katastrofalni, da ne govorim o nezdravi prehrani , ki jo pripravlja večina šol in vrtcev. Vsak dan bi moral ...prikaži večl imeti otrok vsaj eno šolsko gibanja v šoli ali vrtcu, črtati vsa sladila in hitro prehrano v šolah ter obvezno prepovedati kuhati polizdelke "iz vrečke" ter resnično pripraviti hrano za naše najmlajše kot to delamo doma.

    • munja 15:42 16.oktober 2020.

      Tega pa zagotovo ne bomo doživeli, da ne bo nič iz "vrečke".

  • gregor51 10:21 16.oktober 2020.

    govorimo o fitnesih in ne o prehrani

  • munja 15:43 16.oktober 2020.

    A v fitnesih se krepi imunski sistem, pod umetno svetlobo in zatohlim zrakom (ponekod, ne povsod), ne me hecat.

  • Janez 06:45 20.oktober 2020.

    Niso omejili ali prepovedali samo telovadbo v fitnesih, priskutili so mi kolesarjenje na svežem zraku saj lahko to počnem le z masko na ustih in nosu. Bolano!! Razlagajo, da nasproti vozeči kolesar ali jaz lahko širimo oblake corona virusa. To ...prikaži več sedaj povejo, kaj pa celo poletje ?? Kje so bili takrat???Retardiranci nesposobni z JJ na čelu!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.