Slovenija /slovenija/crna-kronika
5078 ogledov

Eden vodilnih kardiologov naj bi jemal podkupnino

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 09:25 01.oktober 2024.

    Bande koruptivne pač ni mogoče spraviti za zapahe...Pa bi morali mnogi sedeti zaradi namernega zavajanja, zaradi katerega so ljudje umirali in še umirajo...To, da kradejo in izsiljujejo kjer se da, je v bistvu manj pomembna stvar..

  • Antivaxer 08:48 01.oktober 2024.

    "Če bom torej to prisego vestno izpolnjeval in je ne bom prelomil, naj mi bo dana sreča in blagoslov v življenju in poklicu, da me bodo vsi ljudje imeli zmeraj v čislih, če pa jo bom prekršil in postal krivoprisežnik, ...prikaži več naj me zadene nasprotno!" Ja, to so zaključne besede Hipokratove prisege: zdravniki so sedaj dosegli, da so zaprisegi dodali, da ni vse v denarju, nekaj je tudi v zlatu in nepremičninah!

  • atamama 09:36 01.oktober 2024.

    To pa ni res. Provizija je nekaj normalnega in to da jo je prodajalec vštel v ceno pa je nesramno od njega. Pa še par tistih vmes, ki jih je predlagal uvoznik, to mora biti. Kako pa mislite da funkcionirajo ...prikaži več multinacionalke? Ali lahko kupite avto od Opla? Ne. Vmes je najmanj 4 vagone posrednikov, vsak par jurjev pa se preživi. V zdravstvu pa je tako. 1 ima ceno prodajalec, vsak vagonček doda 1 in kupec kupi za 5. Od tistih 4% pa živi cela veriga, kajne?

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:30 01.oktober 2024.

    'Vladajoči očitno živijo v milnem mehurčku in brez stika z resničnostjo'

  • bobubob 10:02 01.oktober 2024.

    Samo enega so 'našli'? Najbrž si niso upali naprej, saj prekl*to dobro vedo, kako in kaj. Tako kot so vedeli med 'kovidom', ko so za tiste neobdavčene dodatke in nedelo zatajili vse, kar so jih učili v času šolanja - ...prikaži več - od OŠ dalje. Nas prepričevali, kako je to za nas koristno, bolnica pa je dobila za 'bolnika s kovidom' nekajkrat več kot za nekovidnega bolnika z istimi simptomi. Vse bolnice so se rešile izgub. Na naš račun. In prav je tako. Ker smo prepozno 'odkolesarili' tiste cepilne gnide.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:37 01.oktober 2024.

    Sem popolnoma šokiran!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.