Svet
76329 ogledov

Dve teoriji, zakaj nočeta povedati, kje je Dankino truplo

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • endrug 09:31 09.april 2024.

    Ali pa je nista ubila, temveč prodala. In sedaj je lahko že v Avstraliji.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:05 09.april 2024.

    Kakšni psihopati! Upam, da dobita najhujšo možno kazen. In uboga starša!

    • Ender3 14:28 09.april 2024.

      Tudi nad starši se javnost in mediji izživljajo..Dogaja se jim medijski linč opravičeno ali ne bo pokazal čas..

    • Toma 20:03 09.april 2024.

      V zaporu je za takšne zelo, zelo dobro poskrbljeno! Žal pa ne živijo dovolj dolgo po mojem mnenju ;-)

  • Ender3 14:47 09.april 2024.

    Da je stvar sumljiva sem trdil od prvega dne..Kot bi rekli,srbska posla..Bo imel Vućko dodaten razlog, da predloži sodstvu uvedbo smrtne kazni..

  • Avatar MS
    MS 11:54 09.april 2024.

    Garancija, tvoja izjava kaže na to da ti očitno ščitiš ta dva monstruma ki sta na grozovit način vzela življenje malemu nedolžnemu bitju! Obstajajo trdni forenznični dokazi zoper njih, v celi zadevi pa je kronsko njuno priznanje! A ti si ...prikaži več garant podoben psihopat kot ta dva gnusna morilca ker jih ščitiš!

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 19:58 09.april 2024.

      Zapis, ki ga je zapisal/a Garancija je čisto pravilen. Sam sem napisal nekaj podobno kot on/a že pred časom, in da sploh ni nujno, da je deklica mrtva. Ampak takrat sem bil edini, ki je tako mislil.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:47 10.april 2024.

      uroš,točno tako,MS je pa itak vseved,ki se spozna na bolezni,vojno strategijo,politiko.. po novem pa je še tožilec,res si psihopat, ki misli,da se svet vrti samo okoli njega!!!

    • Avatar MS
      MS 10:12 10.april 2024.

      Inteligentni in načitani ljudje ki so tudi nekaj šol končali, se vsaj okvirno spoznajo na bolezni,vojno, strategijo,politiko in sodstvo! To sodi k splošni izobrazbi! Znajo tudi poiskati znanstvene argumente za svoje trditve! Žal na tem forumu niso vsi taki! Njihovi ...prikaži veči viri so šank debate in neumno - smešne teorije zarot! To je njihov domet! Njihovi edini "kontrargumenti" v debatah so žalitve i deljenje minusov!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:42 10.april 2024.

      S to razliko,da ti pač ne sodiš v to kasto!!!

    • Avatar MS
      MS 13:21 10.april 2024.

      1) E moj Pantani! Vse si povedal z objavo tega linka! Logično.com je znan srbski senzacionalistični portal ki objavlja polresnice in celo laži, s katerimi hrani neuki polpismeni folk in na njihov račun debelo služi! In ti si ovca v tej čredi!

    • Avatar MS
      MS 13:27 10.april 2024.

      2) Najnovejši primer tega pojava je dr. Geert Vanden Bossche, ki je objavil zavajajoč manifest. V njem navaja številne netočne trditve o škodljivosti cepiv in napoveduje »globalno katastrofo" celo izumrtje sveta«. Polpismeni in neuki sledilci njegovega pamfleta sedaj onesnažujejo ta forum!

    • Avatar MS
      MS 13:55 10.april 2024.

      3) Vsi argumenti Vandena Bosscheja proti cepljenju proti SARS-CoV-2 so bili znanstveno ovrženi ===> https://sciencebasedmedicine.org/countering-geert-vanden-bossches-dubious-viral-open-letter-warning-against-mass-covid-19

    • Avatar MS
      MS 16:11 10.april 2024.

      In revež pantani vsakič ko z mojimi argumenti dobi zaušnico, se za nekaj časa potuhne in izgine! A potem se počasi vrne in se vedno znova brezglavo zaletava v mene do naslednje zaušnice! Ta model je očitno mazohist! Nič ga ...prikaži več ne izuči, ne moje zaušnice niti posmehovanje normalnih komentatorjev!

    • Avatar MS
      MS 17:37 10.april 2024.

      Pantanijevi viri so šank debate in neumno - smešne teorije zarot! Njegovi edini "kontrargument" po današnji zaušnici je deljenje minusov! To je njegov domet!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 10:31 11.april 2024.

      Še 1x več,si dokazal,da si narcisoidni psihopat ter daleč daleč od tega,da si intelektualno na višjem nivoju!!!Človek,ki je dejansko pameten,se s tem nikoli in nikdar ne hvali,kar pa ti konstantno delaš!!!

    • Avatar MS
      MS 10:58 11.april 2024.

      Pantani, res si ubogi umski maloposestnik! Narcisoidni psihopat ni tisti ki se sklicuje na znanost temveč tisti ki v svoji intelektualni nemoči sam sebi deli pluse! In je tisti ki v debati nikoli nima protiargumentov!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:02 11.april 2024.

      Vedno sem jih in jih bom imel,še posebej za take opranoglavce kot si ti!!! In spet dokazuješ in potrjuješ mojo teorijo o tebi,narcisoidni psiho,ki misli da ima vedno prav!!! Ajde krele,odjebi!!!

    • Avatar MS
      MS 14:05 11.april 2024.

      Bedo bedna Poglej si tvoje "argumente" Na katere se sklicuješ: ===> https://sciencebasedmedicine.org/countering-geert-vanden-bossches-dubious-viral-open-letter-warning-against-mass-covid-19 =>Vsi argumenti Vandena Bosscheja proti cepljenju proti SARS-CoV-2 so bili znanstveno ovrženi. Sedaj mi pa le podari minus bedo bedna!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 18:58 11.april 2024.

      Krele ubogo!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 18:59 11.april 2024.

      Kako je možno, da slovenski in evropski politiki zadnjih 5 let uvajajo zakone, ki so totalno v nasprotju z voljo večine ljudi. Ljudi, ki so jih izvolili in s tem njihove znane programe. Samo danes mi je padla v oči ...prikaži več prepoved vgradnje plinskih peči v nove objekte, v Bruslju pa pro-migrantski zakon.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:00 11.april 2024.

      Ker to nekako ne gre skupaj z neko normalno logiko, se sprašujem, ali so res vsi podkupljeni s strani nekih lobijev, ali so podkupljeni samo tisti v vrhu, ostali pa morajo kimat ali pa imajo oprane možgane.....?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:00 11.april 2024.

      Ukrajina.... glede na zadnje novice mislim, da je velika verjetnost, da letos kapitulira. Večina nas itak že od začetka ni podpirala vpletanja v to vojno. Zmetalo se je noter milijarde evropskega denarja. Za kaj? Za nič. No razen za bogatenje ...prikaži več nekaterih lobijev in politikov. Kdo bo zdaj za ta NIČ v Ukrajini in MINUS v naših denarnicah odgovarjal? Ali smo ljudje postali hipnotizirani?!!! Ja,enim res ni pomoči!!!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:46 12.april 2024.

      https://uncutnews.ch/warum-der-westen-die-russen-nicht-leiden-kann/

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:48 12.april 2024.

      Vsak berač svojo malho hvali!!!

    • Avatar MS
      MS 09:52 12.april 2024.

      Kako tipično in predvidljivo! Ko pantanija stisneš v kot in razkriješ kje se napaja z svojimi neumnostmi ki jih potem širi po forumih (šank debate, senzacionalistični in rumeni tisk) bednik za nekaj časa izgine, ali topoglavo poskuša zamenjati temo! Pred ...prikaži več tem pa sam sebi podeli pluse! Kakem otroku bi za tako početje lahko pripisali naivnost, odrasli človek pa z takim početjem dokazuje le svojo patološko stanje in neumnost!

    • Avatar MS
      MS 10:31 12.april 2024.

      In še en dokaz Pantanijevih "verodostojnih virov" Spletni portal Uncutnews.ch je proputinovski insajderski propagandni kanal. Izstrelil ga je Putinov plačanec Till Hirsekorn prebivalec Winterthurja!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:43 12.april 2024.

      Kako predvidljivo,ko MS stisneš v kot in ga slečeš,začne cviliti kot majhen otrok!!! Lej,krele,ne mislim se več ukvarjat s tabo,si pač osamljen v svojem prepričanju,sam sebi lažeš,skratka,misliš, da se svet vrti samo okoli tebe,imaš pa dejansko zelo nizek IQ!!! By by!!!

    • Avatar MS
      MS 12:53 12.april 2024.

      No pantani, za ta tvoj bedni pobeg pa dobiš od mene velik plus! Tako boš lahko užival v dveh! V tistem ki si ga narcisoidno vsakokrat sam pritisneš in danes izjemoma še mojem! Uživaj! Končno si pogruntal kako te boli ...prikaži večboli vsaka zaušnica ki jo dobiš ob razkritju tvojih neumnosti zato je bil pobeg zate edini izhod!

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 20:07 08.maj 2024.

      https://n1info.si/novice/svet/razkrili-rezultate-analize-vzorcev-iz-avtomobila-s-katerim-so-zbili-malo-danko/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.