Slovenija /slovenija/crna-kronika
24962 ogledov

Slovenija ga je po nedolžnem lovila s tiralico, zdaj pa odrekla odškodnino

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:07 09.maj 2023.

    V Strasbourgu bo tožbo dobil in davkoplačevalci bomo odškodnino plačali, ime Slovenije pa bo zaradi naših sodišč ponovno oblateno, kot že ničkolikokrat.

    • Boschtjan Zupanchich 10:08 09.maj 2023.

      Ja, tudi sodiščni Paraziti so se nam že PrePokvarili !!! ! !!!

    • scharc 14:15 09.maj 2023.

      Bi mu vsaj prav dali, kar ima in nekaj simbolično plačali. Zdaj pa se sprenevedajo. Ne samo povišice ampak tudi njihove napake na koncu mi plačamo.

  • joze95 11:55 09.maj 2023.

    Spet en primer turture bedastih birokratov, ki imajo najbrž po pomoti vpisano državljanstvo Slovenije. Ni čudno, da so šli po letu 1945 Slovenci v glavnem v Argentino, ker takih bedakov že takrat niso prenašali. Bebec ostane bebec pa četudi je v državni službi.

  • Boschtjan Zupanchich 10:07 09.maj 2023.

    TU SE SPET TOČNO VIDI, DA TILE NAŠI ZLOBNI DRŽAVNI PARAZITI DELAJO PROTI SVOJEMU NARODU , NE PA ZA NAROD !!! ! !!! IN KAKO SMO PRIOŠLI DO TEH ANTISLOVENSKIH ZLOBNEŽEV V NAŠEM NARODU ??? KDO JE KRIV ZA TE ...prikaži več IZRODKE PEKLA, KI NAS TAKOLE ZATIRAJO ??? !!! ???

  • Rany 07:51 26.maj 2023.

    Jaz sem njegova bivša žena, ko je 20 dni v zaporu v Jakarti, mu veliko pomagam. Ko poznam RESNICO. Bil je LAŽNIK. To je razlog, da se ločim od njega

  • Avatar Leon
    Leon 08:04 09.maj 2023.

    Šter je reševal venezuelske otroke domobranskih potomcev .

  • kapibara 07:52 09.maj 2023.

    Koder so komunjare na oblasti se državljanom slabo piše( pa ne vsem). Naj gre naprej do tujine. Tam je komunjarska SLO še vsakič zgubila. oziroma: Naj ustanovi NVO ali pa ELGEBETExx društvo.. pa bode dobil

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.