Magazin /magazin/vip
13903 ogledov

Dončić: Po domnevnem razhodu prvič skupaj v javnosti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gggg 10:12 30.julij 2018.

    Predvidevam, da Klemen in Žiga nista skočila skupaj v zakon, ampak vsak v svojega :-) Novica bi bila lahko glede tega malo bolj jasna. Saj nič ne škodi, če napišete še kakšen stavek več in poem zadeve niso tako dvoumne.

  • leonardo 10:08 30.julij 2018.

    Upam, da veze ne bo uničila njegova posesivna mati! Ko sem ju gledal objeta na plesu, nisem mogel verjeti, da si mati na ta način prisvaja sina!!!!!!!! Popolnoma nenormalno!

  • supreme 10:44 30.julij 2018.

    Do konc leta bosta ze bifsa🤫

  • francl12 17:28 30.julij 2018.

    pa ka res ne zmate drugega kot tega blesavega dočiča preganjat!!! Prepričan sem, da se najde precej drugih, bolj zanimivih novic!

  • Lovebites 10:29 30.julij 2018.

    Ampak lepso bejbo bi si pa lahko kupil,kaksna pa je tale,mogoce za v Obiju roze prodajat.In tale baj bi bila manekenka?Po kaksnih normativih?

    • leonardo 14:23 30.julij 2018.

      Ni vse v brezhibni lepoti. Moja mama je vedno rekla: Lepe prazne sklede si kmalu sit.

    • Snežinko 17:00 30.julij 2018.

      Leonardo, to je sicer res, ampak z obzirom, da bo imel fant denarja kot pečka skledo napolnit ne bo neka težava, kajne? Važno bo, da bo čim lepša... Glede Ane sem pa že omenil: punca je sicer zelo simpatična, ampak ...prikaži več žal sploh nima manekenske postave: levo/desno je ploh, brez jasnih bokov...

    • leonardo 11:03 31.julij 2018.

      Snežinko, ali si mlad in neporočen?= Kar si napisal je v zakonu manj pomembno, razen, da je dekle simpatično. Kemija fant, kemija!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.